Hangulatos mádi kocsma

Unicum Presszó MádUnicum Presszó Mád a térképen

2016. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. október 4.
Ritka eset, de előfordul, hogy úgy megyek be egy kocsmába, hogy meg vagyok arról győződve, hogy ez az első látogatásom ott, miközben már jártam valamikor arra.
Idén nyáron azért mentem be az Unicum presszóba, hogy ez a hely is ki legyen pipálva, majd a teljesen véletlenül régi fotókat nézegetve vettem észre, hogy öt évvel ezelőtt már voltam ott egy jeles borász barátommal. No sebaj.
A terasz festői, a kiszolgálás kedves, az árak barátságosak, egy Staropramen sört kértem, ami 380 forint volt. Persze örvendetes lenne, ha egy mádi kocsmában inkább mádi bort forgalmaznának s arra lenne ráállva a hely, de hát nem ez a helyzet. Itt az italkínálat kommersz minden fronton, de elnézzük a rendkívül hangulatos kerthelyiség kedvéért.
Ételek / Italok:Átlagos
Unicum Presszó Mád - Külső képUnicum Presszó Mád - BelsőUnicum Presszó Mád - Külső képUnicum Presszó Mád - Külső képUnicum Presszó Mád - Külső képUnicum Presszó Mád - Külső kép
Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös