Hotel Botrytis Mád

2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Hotel Botrytis Mád vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2023. szeptember 8.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk a 18 különböző szobával rendelkező Tokaji borvidéken, Mádon található boutique hotelben. Az egyszerű külsőt, tágas belső terek, ízléses, igényes berendezés jellemzi. A viszonylag nagy belmagasságú szobákban , kitűnően hűtő klíma működik, amit az átlagon felüli meleg miatt használtunk is.
Hotel Botrytis Mád - Külső képHotel Botrytis Mád - BelsőHotel Botrytis Mád - SzobákHotel Botrytis Mád - BelsőHotel Botrytis Mád - Külső képHotel Botrytis Mád - VendéglátásHotel Botrytis Mád - VendéglátásHotel Botrytis Mád - Medence/kertHotel Botrytis Mád - Medence/kert
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 2.a párjával járt itt
Csodálatos környezetben van a dizajnos butik hotel,minden szükséges kényelemmel felszerelve amit csak kívanhatsz. Inyenceknek való hely. Wellnessel(szauna,jakuzzi),amit mi első nap csak ketten hasznaltunk;) jo pont,és modern ízléses berendezéssel,jo parkolással. A reggeli isteni,kézmüves,minősegi ételek bő választéka
Kávé a gyengém,csillagos ötös volt.
Hotel Botrytis Mád - Szobák