Ez a hely megszűnt!

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Capri Cukrászda Makó vélemények

Kiváló 2023. június 13.a párjával járt itt
Tradícionális cukrászda. Már gyermekkoromban is létezett, nagyon sokat jártunk ide. Mindig két gombócot választhattam. Csoki az mindig közte volt. Jó, hogy valami nem változik. Régen, most és a jövőben is. :) Sok sok ilyen helyet az országba. Jó az állandóság ebben a változó világban. :) Mindenkinek kalandra fel.
Átlagos 2014. október 3.gyerekekkel járt itt
A Capry cukrászdának az volt a peche, hogy nemrég jártunk Olaszországban, ahol a fagylaltok a jó és a nagyon jó között mozogtak. A Capry átlagos magyar cukrászda, a szokásos fősodratú érdektelen süteményekkel és igen gyenge fagylalttal. Ami egyébként olcsó. A következtetés az, hogy nem muszáj mindenhová bemenni, ha már édességet eszünk, akkor együnk jót.
Capri Cukrászda Makó - Külső képCapri Cukrászda Makó - Belső