Rendszeres törzsvendég voltam, de csak VOLTAM!!!

Szent Gellért Borház & Étterem MakóSzent Gellért Borház & Étterem Makó a térképen

Szörnyű 2017. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. december 25.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
December 24-én karácsonyi Családi ebédre hívtam meg a szüleimet a Szent Gellért borházba.
12:00-ra volt asztal foglalva, időben ott voltunk. A vendégszám rajtunk kívül alig volt 12 fő.
12:00kor már ültünk az asztalnál 5 felnőtt 2 gyerek és vártuk a pincért aki nem jött. Több mint 10 perc várakozás után odamentem a pulthoz, hogy mikor jönnek az asztalunkhoz felvenni a rendelést és azt a választ kaptam, hogy nagyon sokan vannak ( amit nem értettem, mert szinte üres volt a hely a 2 pincérre) várjunk türelemmel.Az asztalhoz visszamenet láttam, hogy azok akik utánunk jöttek 5 perccel már a levest eszik ezen felbosszantottam magam. A családom mondta, hogy hagyjuk itt a helyet menjünk át máshova bár ezt tettük volna :(
Szóval megjött a pincérkisasszony aki katonásan megkérdezte mit akarunk enni.Hallatszott a hangján a flegma bunkó megszólalás, gondolom azért mert mertem szólni, hogy itt ülünk és csak várunk és várunk.
Apukám arany ászokot Bátyám kőbányait kért a többiek szilva szörpöt.Egyik sör sem volt a repertoáron csak a Csiki sör így az lett kérve a szörp csömör édesre sikeredett felét meg se ittuk ebéd végéig.
11:00 nyit a konyha délben már nem volt állandó menüből marha hús leves így erőlevest kértünk 4 adagot. Ami kihozva az asztalhoz épphogy langyos és sós volt tele összeragadt eperlevél tésztával. Kár, hogy nem küldtük vissza :(
A második menü pedig 5 adag sajttal-tejföllel töltött rántott szelet volt petrezselymes burgonyával és 1 adag mustáros szűzérme sült krumplival.Az 5 adagból egy sem volt töltött sima mezei rántott szelet volt amit a pincér hölgyemény elfelejtett mondani!!!! A Párom szűzérmét kért meglepődve és nagyon dühösen reagált a tányérja látványára hiszen egy óriási kupac sült krumplinak nevezett főtt-sült krumplira 2 darab pici talán 3-4 deka húst kapott. Mindenki az asztalnál morgolódott, hogy milyen lealacsonyodott hely lett ez, hogy ilyen a kiszolgálás stílusa és az étel minősége-mennyisége! A Párom a tulajt ismeri ( törzsvendégek voltunk) megkérdezte, hogy miért volt hideg és sós a leves, miért kapott 2 pici húst holott ez nagyobb szokott lenni és miért ilyen SZ*R a sült krumpli, vitt is a krumpliból kóstolót, de a tulaj szerint ezzel semmi gond.Bevitte a Páromat a konyhába, hogy ott is mondja el a szakácsnak és elmondta! Annyi volt a válasza a kérdésekre, hogy miért nem a konyhán reklamál? és boldog karácsonyt kívánt és faképnél hagyta a Páromat, bement az irodájába.
Én kifizettem a számlát, bár meg sem érdemeltek volna ezért egy forintot sem! 13:05 perckor 4en kijöttünk a pincér hölgyemény becsukta a kaput mögöttünk, hogy zárnak, a Szüleim meg bent öltöztek még!Milyen dolog ez?? Van még bent vendég és becsukják a kaput holott 14:00ig voltak nyitva!
Az utcán bocsánatot kértem a Szüleimtől, hogy ilyenre sikeredett az ünnepi ebéd, rosszul éreztem magam emiatt.Megígértem ide többet be nem tesszük a lábunkat.Hazajöttünk és főztem, mert éhesek maradtunk! A Tulajdonos hozzáállása a panaszra kritikán aluli pont úgy, mint a pincér hölgyeményé!
Az írásom valós tényekre alapul 5 felnőtt a tanúja!
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos

Szent Gellért Borház & Étterem további értékelései

2022.01.24a párjával
Az étterem, mint egy múzeum. Régi tárgyak a falakon, szekrényeken, mely jól illeszkednek a fa berendezési tárgyakhoz. Belépve nem volt vendég, de a kiszállítások folyamatosan zajlottak. Hamar kaptunk étlapot és inni is. Az étlap kinézete is különleges. Hagymalevest kértünk és kétfajta lepényt...
2020.03.28a párjával
Két hete, a koronavírus komolyan vételének kezdetén jártam itt. Éthordóban ebédet szerettem volna elvinni, de a higiénia teljes hiánya megdöbbentett. A kiadó pultot az éttermen keresztül lehet megközelíteni, ahol néhányan ültek és ebédeltek. 1 fő mindenes szolgált fel, adta ki az ételeket,...
2019.04.20a párjával
Internettes étlap alapján választottuk. Odaérkezéskor gondolkodunk azon, hogy bemenjünk-e egyáltalán. De ha már odáig elmentünk bementünk. Nem kellett volna. Az étlapon más ételek és árak voltak. A hely egy öreg parasztház. Abból csináltak "éttermet". Kiszolgálás gyors a kevés vendégnek...
Allium Apartman Makó - Napi árak
Allium Apartman Makó