Szent Gellért Borház & Étterem Makó
6900 Makó, Szent Gellért u. 2-4.

Szent Gellért Borház & Étterem Makó a térképen

magyar, angol, román
Visa, EC/MC
nincs

Szent Gellért Borház & Étterem Makó bemutatkozása

A Szent Gellért Borház és Vendégfogadó, Makó legújabb szálláshelye, 2015-ben nyitotta meg kapuit panzió részlegével bővülve. Étteremként a 2000-es évek eleje óta üzemel. Konyhája egyedülálló, enteriőrje páratlan, hangulata rabul ejtő. A 19. századi csárdák hangulatát idéző belső, a hozzá kapcsolódó gasztronómiai kínálat teszi feledhetetlenné az itt eltöltött időt. A kemencés és bográcsos ételek, a minőségi magyar borok és pálinkák vezetik be Önt és családját a régi békeidők hangulatába.
Valljuk, hogy a régi ízeket, nagyanyáink receptjeit érdemes újra elővenni és a vendégközönség elé tárni. Hisszük, hogy újra teret hódít a nyugodt, ízletes, élményt nyújtó kiadós étkezés. Amit kínálunk: házias ízek, elegendő mennyiségű étel, kényelmes és gyors rendelés, fizetés. Ételeink kizárólag magyar eredetű alapanyagokból, őstermelőktől vásárolt, ellenőrzött minőségű és garantált szavatosságú termékek közül kerülnek ki.

8 szobában összesen 16 férőhellyel várjuk a hozzánk betérő pihenni vágyó vendégeinket. Zárt és ingyenes parkoló, antik kerékpár kölcsönzés, kedvezményes árú (gyógyfürdő, kalandpark, színház) belépőjegyek, sétakocsikázás,
lovaglás, a szobákban led tv, minibár, wifi áll a vendégek rendelkezésére. Családok, cégek, baráti társaságok színhelyéül szolgálhat éttermünk és panziónk. Fedezze fel Makót és környékét, hisz számos programot kínálunk Önnek. Transzfer a temesvári repülőtérre, bortúra Ménes-Ópálosra Balla Géza borászatába, Kirándulás Ópusztaszerre a Nemzeti Parkba és a Csillagösvény Útvesztőbe, kecskefarm látogatás és sajtkóstolás, 3 napos falusi disznóvágás az étterem udvarán, Makovecz túra Makón, városnézés Ford T-modellel. Tegyen egy próbát és nem fog csalódni!

Szent Gellért Borház & Étterem Makó képei

Szent Gellért Borház & Étterem Makó vélemények

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
Internettes étlap alapján választottuk. Odaérkezéskor gondolkodunk azon, hogy bemenjünk-e egyáltalán. De ha már odáig elmentünk bementünk. Nem kellett volna. Az étlapon más ételek és árak voltak. A hely egy öreg parasztház. Abból csináltak "éttermet". Kiszolgálás gyors a kevés vendégnek köszönhetően. Az étel hideg és izetlen volt.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 25.
December 24-én karácsonyi Családi ebédre hívtam meg a szüleimet a Szent Gellért borházba. 12:00-ra volt asztal foglalva, időben ott voltunk. A vendégszám rajtunk kívül alig volt 12 fő. 12:00kor már ültünk az asztalnál 5 felnőtt 2 gyerek és vártuk a pincért aki nem jött.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. novemberben járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szent Gellért borház egy időben kedvenc helyem volt. Vannak erényei, melyeket ma is sokra becsülök. Így a beltér kiképezése, a hitelesen népi és nemzeti dekoráció (a falakon történelmi személyiségek, köztük az 1848-as szabadságharc győztes csatáinak levezénylői, nemzeti szimbólumok, magyar lófajták stb. ), a baráti árfekvés, a kedves kiszolgálás.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.09.22.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 8.375,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.01.01.
Science Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.725 - 10.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2020.12.31.

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Makó
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Karácsony
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Szent Gellért Borház & Étterem MakóX