Familia Panzió Makó
6900 Makó, Erdei Ferenc tér 8.

Familia Panzió Makó a térképen

Familia Panzió Makó értékelése:

9. helyezett a 18 makói szállás közül
181. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Familia Panzió Makó bemutatkozása

A Familia Panzió, Makó városában, a marosi gyógyiszapra települt gyógyfürdőtől nem messze várja vendégeit. A családias környezet mellett, a környék számos programlehetőséget is kínál.

Familia Panzió Makó képei

Familia Panzió Makó vélemények

marcsula TOP szállásértékelő
marcsula TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Család- barát unokás találkozót tartottunk összesen 22 fővel. Nehéz olyan szállást találni ami ennyi főre olyan nagyobb zárt udvarral rendelkezik ahol hátul a füves részen az apróbb és nagyobb gyerekek és a felnőttek is jól érzik magukat. Itt Minden adott volt. A zárt parkolóhelytől a ropogósan tiszta ágyneműig a bőséges reggelitől a szalonnasütési lehetőségig minden adott volt.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
A szoba tiszta kényelmes volt. A reggeli, bőséges, tükörtojás, joghurt, felvágottak,szalámi, sajtok, paradicsom paprika stb.
Bármikor kértünk kávét, teát, kaptunk. A vendéglátók odaadták a kerékpárokat minden nap biciklizni nekünk. Ez pedig nem is volt hirdetve. Jól éreztük magunkat, ha megyünk Makóra ismét itt foglalunk szállást.

Grand Hotel Glorius
Makó
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MakóX