6900 Makó, József Attila u. 9/a

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Jázmin Apartman Makó vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Gyönyörű környezetben fogadott minket a tulajdonos.A ház izlésesen berendezve. Az udvar rendezett, ott van a parkoló is.Hangulatos utca, minden a közelben. Közel a strand és a piac. Nagyon kedvesek. Segítőkészek mindenben. A szobák jól felszereltek és patyolat tisztaság mindenhol. Merem ajánlani mindenkinek.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Kedves házigazda fogadott bennünket. A szoba látványa lenyűgöző, tiszta, rendkívül modern berendezéssel, igazán igényes, ízléses apartmanház. Csak ajánlani tudom bárkinek. Közelben remek pizzéria, kedves felszolgálókkal, baráti árral, persze ezt nekünk is a házigazda ajánlotta, sőt Ő foglalt részünkre asztalt is.

Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Auris Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, finn szauna használattal, fürdőköntössel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MakóX