Laca68

Laca68 adatlapja

Regisztráció2019.01.28
Utoljára itt2020.01.28

Kiváló 2019. január 28.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk amióta újranyitották de eddig még csak a külső kerthelységben foglaltunk asztalt. Most a külön terembe családi születésnapot tartottunk. A külön helység kinézetre semmi különleges de a kiszolgálás és az ételek minden kárpótolnak. Hatalmas adagok. A savanyúságaik is megérnek egy misét.
2019. május 28.családjával járt itt
Sajnos az időjárás elrontotta a vacsoránkat mivel zártkörű rendezvény volt az étteremben és mi a fedett teraszon tudtunk leülni. Sajnos akkor tört ki a vihar amikor kihozták az ételeket és ez kissé elrontotta az esténket. Evés közben eláztunk. De viszont finomak voltak az ételek. Ha sütütt volna a nap szuper esténk lett volna.
Kiváló 2019. augusztus 26.családjával járt itt
Nagyon kedves a kiszolgálás. Családia hangulat. A választék pont jó. Házias ízek. Úgy látom népszerű hely mert nehéz délben szabad asztalt találni. Mindenkinek ajánlom. Már céges rendezvényünk is volt ott. Nagyon korrektek voltak abban is csak időben kell jelezni a foglalást mert karácsony előtt ha nem időben foglalunk nehéz szabad időpontot találni.