Két Vezér Étterem Mályi

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Két Vezér Étterem Mályi vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. június 26.a párjával járt itt
Egy régiségekkel díszített kellemes hely és mellé egy silány étel. Így tudom dióhéjban megfogalmazni az ebédtröténetet. A tisztasággal semmi gond, a pincér figyelmes, gondoltam, hogy az étel sem okoz csalódást. Nem így történt. Sótalan, íztelen, sületlen hús szinte hideg köret. Kicsi díszítés, hátha javít a minőségen.
Gyenge 2015. május 27.a párjával járt itt
Utazás közben nincsenek túl nagy elvárásaim, ha vidéki étteremben kell ebédelnem, bár vannak nagyon jó kis falusi éttermek, ahol remekül elkészített ételeket már sikerült fogyasztanom. Ez nem tartozik közéjük. Sajnos itt az ételek minősége kritikán alulira sikeredett. A dizájn nagyon tetszetős, a régiségek feldobják a helyiséget.