Piszkos hely, tűrhető ételekkel

Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő MarcaliMézes Mackó Cukrászda & Vendéglő Marcali a térképen

Szörnyű 2020. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ez a hely sajnos koszos, ami különösen így koronavírus idején nem túl szívderítő tény. Az asztalok leszedetlenek voltak, amikor megérkeztünk, és a személyzet nem túl lelkesen törölte le a miénket, sajnos nem lett sokkal tisztább, és az asztal alatt is hegyekben állt az ételmaradék meg a kosz. Közben azt is elmesélte a felszolgáló hölgy, hogy az a szék, amelyben a kislányom ül, előző nap még paradicsomos tésztától roskadozott. Ezt az információt nem kellett volna megosztania velünk, mert a kedvünket nem hozta meg a maradáshoz, de adtunk még egy esélyt. A személyzetről annyit, hogy próbálnak kedvesek lenni, de alkalmatlanok. Közvetlenül rendelés után hoztak egy adag desszertet, amit nem is mi kértünk. A teli hamutartót az asztal leszedéséig elvették, majd ürítés nélkül visszahelyezték az orrunk alá, mi raktuk el onnan a közeli ablakpárkányra. Amikor információt kértem a felszolgáló hölgytől egy ételről, mosolyogva válaszolta: "Fogalmam sincs". Végül megkértem, hogy kérdezzen rá a konyhában, hátha őt tudják a választ. A vécé szintén szutykos, kosz, piszok, pókháló mindenütt. Még szerencse, hogy a kaja ehető volt, és aránylag olcsó, de amúgy teljesen átlagos. Nem ajánlom. Biztosan van jobb is a városban.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Szörnyű

Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő további értékelései

2021.10.17a párjával
Jó néhányszor vendégeskedtem már itt. Az üzlet mindig rendezett, a felszolgálók előzékenyek, udvariasak. Az ételek, italok, sütemények mindig ízlettek, finomak voltak. Az árak nagyon barátiak. Ajánlom mindenkinek, aki Marcaliban jár!
2019.02.18gyerekekkel
Többször jártunk ott, kiváló hely. Az ételek finomak, hatalmas adagok. A kiszolgálás nem a legbarátibb. Ár érték arányban nagyon jó minden. Az ott töltött idő alatt nagyon sok vendég fordult meg ott, Mindenki elégedett volt. Az ételek frissek és kiváló ízűek voltak. Menü is jó áron és frissen...
2018.12.09egyedül
A sütemény finom volt,a leves,főétel átlagos.A szemèlyzet kedvtelen.Ár-érték arànyban nem rossz.
Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
08.15-20.
Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz