Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő Marcali
8700 Marcali, Rákóczi u. 20.

Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő Marcali a térképen

Wellness csomagok Marcali városában

Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő Marcali vélemények

wolferl TOP étteremértékelő
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Ez a hely sajnos koszos, ami különösen így koronavírus idején nem túl szívderítő tény. Az asztalok leszedetlenek voltak, amikor megérkeztünk, és a személyzet nem túl lelkesen törölte le a miénket, sajnos nem lett sokkal tisztább, és az asztal alatt is hegyekben állt az ételmaradék meg a kosz.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Többször jártunk ott, kiváló hely. Az ételek finomak, hatalmas adagok. A kiszolgálás nem a legbarátibb. Ár érték arányban nagyon jó minden. Az ott töltött idő alatt nagyon sok vendég fordult meg ott, Mindenki elégedett volt. Az ételek frissek és kiváló ízűek voltak. Menü is jó áron és frissen készítve volt.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
A sütemény finom volt,a leves,főétel átlagos.A szemèlyzet kedvtelen.Ár-érték arànyban nem rossz.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Többször jártam itt. Baráti, családias hangulat. Udvarias kiszolgálás. A hely tiszta és kellemes. Az ételek nagy adagok, és ízletesek. Minden finom volt. Az ár megfelelő. Hétvégén sok vendég akad. Ami különösen jó, hogy akkor is lehet menüt fogyasztani. És ezt sokan is teszik, tele van a hely. Jó árak, nagy választék, és olcsó. Mindenkinek melegen ajánlom.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Az ember évekig válogat, próbálgat, felfedez új helyeket. Majd lassan kikristályosodik, lecseng a válogatás és lehorgonyoz egy helyen, kitartva mindaddig, ameddig a hely negatívan meg nem változik. A Mézesmackó is immár egy ilyen törzshellyé vált a hétköznapokban. A jól kitalált és jó ízléssel összeállított menüsora úgy látom még évekig ide fog láncolni, napról-napra hétfőtől péntekig.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Minden egy helyen, egy jó ebéd után egy még jobb fagyi, vagy sütemény.Finomak az ételek, ötletes, hogy a várakozási időre adnak egy kis kóstolót. Nagyon tetszett

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 10.
Az elmúlt évben és a mostaniban is több alkalommal tértünk be ide. Modul szerűen összeállítható a kívánt ételsor, roppant nagyfokú a variálhatóság. Emellett persze étlapról is rendelhetünk, vagy harmadik lehetőségként kettő napi ajánlat is a rendelkezésünkre áll. . . . ebédidőben. Mindhárom lehetőséget kipróbáltuk több alkalommal, teljes megelégedettséggel.

Legnépszerűbb csomagok Marcaliban és környékén
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő belépővel, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.01.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.10.23. - 2021.10.23.
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.11.01.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
2020.09.01. - 2020.11.01.
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, felár ellenében szilveszteri vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.09.30.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.700 - 38.310,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.12.22.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.200,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2021.01.14.

Szállodák Marcali környékén
Hotel Vital Marcali
Palace Hotel  Marcali
Hotel Panoráma Balatongyörök Marcali
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő MarcaliX