Hullámtér Vendéglő Mártély
6636 Mártély, Korhány sor 15.

Hullámtér Vendéglő Mártély a térképen

voti TOP szállásértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A zétterem Mártélyon található, a Tisza egyik holtágánál. Nemrég óta felújították, rendbe tették és normális strandot is kialakítottak! Régóta járunk ide, minden évben itt tartjuk a családi Találkozókat. Az ételek magyarosan vannak elkészítve, a kiszolgálás remek! A környéken remek kirándulási més csónakázási lehetőségek vannak!

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017 nyarán immáron második alkalommal tértünk be a vendéglőbe. Miután első ottlétünkkor kellemes emlékeket szereztünk, bátran ajánlottam családomnak egy mártélyi kiruccanást és ebédet a Hullámtérben. Szinte minden asztalnál ültek a pincér szólt, hogy sajnos 30-40 percet várni kell az ételekre. Ezzel nem volt semmi gond mivel elég éhesek voltunk gondoltuk simán kivárjuk.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
2017 július elején étkeztünk a vendéglőben. Maximális udvarias fogadtatás után választottunk ételeket (hal, sertéstarja stb). Minden étel rendkívül finom volt. Mennyisége kicsit feladta a "leckét" de finom hűtött csapolt sörrel sikerült az utolsó falatig leküzdeni.
Csak ajánlani tudom bárkinek, nem fog csalódni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először is:
Halak mindenek felett! Előétel: haltöpörtyű. Zseniális ötlet! Csak nagy erőfeszítés árán tudtam megállni, hogy csak azzal ne faljam tele magamat. Hiba lett volna, mert nem maradt volna űrtartalom a többi halas csodának. Szóval a haltöpörtyű falatnyi ponty filék ropogósra sütve, lila hagyma, friss kenyér. . . Olyan jó, hogy bizonyára meg kell gyónni.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 9. - 6 látogató hasznosnak vélte
Furcsa kettősséget érzek: a táj szépségéről szeretnék írni, holott a Hullámtér vendéglőben szerzett tapasztalatok megosztása lenne az eredeti cél. Bárhogyan is próbálom azonban, nem sikerül szétválasztanom a kettőt. A Holt Tisza szemet gyönyörködtető kanyarulatára láthat az, aki a vendéglő teraszán foglal helyet - képtelenség betelni a látvánnyal.

Legnépszerűbb csomagok Mártélyon és környékén
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2021.01.31.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 12.408 - 31.380,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.01.01.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.12. - 2020.09.30.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.

Szállodák Mártély környékén
Colosseum Wellness Hotel Mártély
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Hullámtér Vendéglő MártélyX