Für Elise Bisztró Martonvásár

5Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2023.06.16-ig
Portobello Hotel Esztergom
70.350 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Für Elise Bisztró Martonvásár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 431 városban járt márFelfedező - 1178 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 21199 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 22.egyedül járt itt
Ma Beethoven-hangulatokban ringatóztam, éppen kapóra jött, hogy a kastélyparkkal szemben van ez a hotel és benne a kávézó, bisztró. . . jó benyomást keltett, amikor beléptem, bizalmat ébresztett. Körülnéztem, leültem, a lány sietett, kedves volt, hozta az étlapot, nem egy nagyon széles ételválaszték, de azért bőven talál rajta az ember harapnivalót.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Für Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - Külső képFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - Külső képFür Elise Bisztró Martonvásár - Étel/italFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - Külső képFür Elise Bisztró Martonvásár - MosdóFür Elise Bisztró Martonvásár - MosdóFür Elise Bisztró Martonvásár - MosdóFür Elise Bisztró Martonvásár - Étel/italFür Elise Bisztró Martonvásár - Étel/italFür Elise Bisztró Martonvásár - Étlap/itallapFür Elise Bisztró Martonvásár - Étlap/itallapFür Elise Bisztró Martonvásár - Étlap/itallapFür Elise Bisztró Martonvásár - Étel/italFür Elise Bisztró Martonvásár - Külső kép
Még több kép (22 db) >>