Elismerésem!

Für Elise Bisztró MartonvásárFür Elise Bisztró Martonvásár a térképen

Kiváló 2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 22.
Ma Beethoven-hangulatokban ringatóztam, éppen kapóra jött, hogy a kastélyparkkal szemben van ez a hotel és benne a kávézó, bisztró... jó benyomást keltett, amikor beléptem, bizalmat ébresztett. Körülnéztem, leültem, a lány sietett, kedves volt, hozta az étlapot, nem egy nagyon széles ételválaszték, de azért bőven talál rajta az ember harapnivalót. Elmentem a mellékhelyiségbe kezet mosni, makulátlan tiszta, ápolt, gondozott, mi kell még? Mentás zöldborsólevest kértem kíváncsiságból, jött is hamar, és teljesen meg voltam vele elégedve, Első pár kanál fura, szokatlan, aztán összejön az étel és az evő. Végén már bántam, hogy elfogyott. A kacsamell polentával, ázsiai szilvalekvárral szintén kiváló volt, élvezettel ettem. A környezet nagyon kellemes, egy nagyhangú vendéget leszámítva, de erről a vendéglátó nem tehet. Tiszta az asztal, evőeszköz, ízléses a tálalás, és mindehhez meglepően olcsó a végeredmény, Ettem a múlt héten ennél sokkal rosszabb ebédet 10000 forintért, és ez a finom meg csak 5500 volt, itallal együtt. Tetszik a hely és csak ajánlani tudom, őszintén!
Ár / érték arány:Kiváló
Für Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - Külső képFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - Külső képFür Elise Bisztró Martonvásár - Külső képFür Elise Bisztró Martonvásár - MosdóFür Elise Bisztró Martonvásár - MosdóFür Elise Bisztró Martonvásár - MosdóFür Elise Bisztró Martonvásár - Étel/italFür Elise Bisztró Martonvásár - Étel/italFür Elise Bisztró Martonvásár - Étlap/itallapFür Elise Bisztró Martonvásár - Étlap/itallapFür Elise Bisztró Martonvásár - Étlap/itallapFür Elise Bisztró Martonvásár - Étel/italFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - Étel/italFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - BelsőFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - EgyébFür Elise Bisztró Martonvásár - Külső kép

Für Elise Bisztró további értékelései

2023.10.07barátokkal
Ételre 40 perc várakozás. Hidegen kaptuk meg. Szóltunk hogy elvinnénk a maradékot,további 20 perc. Alig volt vendég,talán 2-3 asztal. Felszolgáló körmöt reszelt és zokon veszi ha szólsz ,hogy sietnél. Senkinek nem ajánlom
Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.