Ha kicsit gyorsabb lett volna...

Macska Fogadó étterme MartonvásárMacska Fogadó étterme Martonvásár a térképen

Átlagos 2017. szeptemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 10.
Máshova akartunk menni, de ott egész napos rendezvény volt, így esett a választásunk erre az étteremre.
Normális, kis vidéki étteremnek látszott, megkérdezték kint a kerthelyiségben vagy bent szeretnénk étkezni. Bent maradtunk a meleg ellenére, mert a kethelyiségben, illetve a mellett a verandán vagy 10-15 figura nagyban dohányzott, így arról, hogy kint étlezzünk szó sem lehetett.
Az étlap elég egyszerű, húslevest kértünk gazdagon, csontlevest májgaluskával, és egy hagyma levest.
A húsleves gazdagon nem volt elég gazdag, bár az irány jó lett volna, a csontlevesben májgaluska fagyasztott üzemi áru volt ez az egyen ízével levont az élvezei értékéből, valamint a húsleves és csontleves alapja azonos volt, egyébként ízre jók voltak. A hagymaleves átlagos volt, de nem tudták cipóban felszolgálni, pedig jó lett volna.
Második fogásnak:
Szezámos hekk salátaágyon.
Semmi különös, szezámos bundában rántott hekk, fokhagymás öntettel leöntött salátával. Jó volt de nem több.
Sajttal bacon-el töltött rántott csirkemell : kimondottan finom volt, a bacon megadott egy olyan szaftosságot a töltelékben lévő reszelt sajttal, ami szépen egyensúlyozta a csirkemell alapvető szárazságát, még lehetett volna mellé darált vagy apróra vágott jó féle sonkát tenni a töltelékbe. A rá szórt füstölt sajt is jól összejött ízben, sajnos a kért krokett megint fagyasztott áru volt, a maga mellékízével, ez kicsit rontott az lélvezeti értékén. A legnagyobb baj, hogy az ehetőség határáig volt túl sós, mert a füstölt sajt és a bacon is alapvetően elég sós, és ezzel éppen a még jó kategóriába esett. Ha a sósságát csökkenteték volna ( akár némi tojással a töltelék keverékben ) akkor kiváló étel lehetne.
A harcsapaprikás izre szépen összeállt, de nem volt kiemelkedő, jó volt.
A görög csirkemell fűszeressége szépen összejött a szinte grillezett ( állítólag vajban párolt ) barack édességével, jól ki van találva az ízek ellentéte, izgalmas étel.

A legnagyobb hátrányt vagy hibát hagytam a végére, ami miatt semmiképp sem kaphat a hely átlagosnál jobb értékelést, ez a kiszolgálás lassúsága. Felháborító, hogy egy közel nem telt házzal üzemelő intézméányben a rendelést leadva a levesre több mint fél órát majd a második fogásra megint fél órát kell várni. Az első fél órát még nagyjából tűrtük, mondván össze akarják hozni a második fogással az első, ne legyen nagy a kettő felszolgálása közötti idő. Nos ez nem sikerült.
E miatt, bár az ételek amúgy alapvetően kisebb hibáik ellenére jók voltak, nem fogunk visszatérni.
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Macska Fogadó étterme Martonvásár - Étel/italMacska Fogadó étterme Martonvásár - Étel/italMacska Fogadó étterme Martonvásár - Étel/ital

Macska Fogadó étterme további értékelései

2023.09.26családjával
A Macska fogadóba kifejezetten a pacalpörkölt miatt mentünk, a pacalemberek nevű Facebook csoportban ajánlotta valaki nemrég a helyet. Az étlapkoncepciója erősen retro s nem jó értelemben. Az összes szárnyasétel, szám szerint kilenc csirkemellből készül, még véletlenül sincs egy szárny, comb,...
2021.07.31csoporttal
Ma voltam először a panzió éttermi részén egy 30 fős baráti és családi társasággal egy keresztelő után. A tisztaság ragyogó a pincérek kedvesek és pörgősek a hely hangulata magával ragadó az ételek isteni finomak a parkolóban sok autó elfér. Ajánlom mindenkinek, aki a 7-es főúton Martonvásáron...
2019.10.22egyedül
Nagyon aranyos kis hely! Csak bementem, mert útközben azért megfárad az ember néha, nem is tudom, milyen céllal, éppen az út mellett volt és éppen meg is lehetett állni. Akár evés is kerekedhet itt, gondoltam... de egy mosdó is nagyon rám fért már. Szóval betértem a sötét estében, és nagyon...
Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.