Macska Fogadó étterme Martonvásár
2462 Martonvásár, Budai út 21.

Macska Fogadó étterme Martonvásár a térképen

Macska Fogadó étterme Martonvásár vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Nagyon aranyos kis hely! Csak bementem, mert útközben azért megfárad az ember néha, nem is tudom, milyen céllal, éppen az út mellett volt és éppen meg is lehetett állni. Akár evés is kerekedhet itt, gondoltam. . . de egy mosdó is nagyon rám fért már. Szóval betértem a sötét estében, és nagyon kedves hölgy fogadott!

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Martonvásári kiruccanásunk után szerettünk volna valahol ebédelni családommal. Valaki ajánlotta a helyet de kicsit bizalmatlanul mentünk be az étterembe. Szerény berendezés de barátságos fogadtatásban volt részünk majd pedig a koronát az tette fel a helyre, hogy hatalmas, egyáltalán nem becsapós adagok és nagyon finom házias ízű ételeket szolgáltak fel.

duchemin TOP étteremértékelő
2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Máshova akartunk menni, de ott egész napos rendezvény volt, így esett a választásunk erre az étteremre. Normális, kis vidéki étteremnek látszott, megkérdezték kint a kerthelyiségben vagy bent szeretnénk étkezni. Bent maradtunk a meleg ellenére, mert a kethelyiségben, illetve a mellett a verandán vagy 10-15 figura nagyban dohányzott, így arról, hogy kint étlezzünk szó sem lehetett.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
Családunkkal ebédeltünk a Macska fogadó kerthelyiségében. Kedves fogadtatásban, gyors, szívélyes kiszolgálásban volt részünk. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, amit meg se bírtunk enni, de felajánlották, hogy szívesen elcsomagolják, és a gyerekek késői vacsorának jóízűen elfogyasztották. A nyári melegben kellemes volt az árnyas kerthelyiség.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 4.
Nem nagy kunszt egy település két étterme közül megszerezni az első helyet a népszerűségi listán, főleg ha a másikról még egyetlen értékelés sem született, s mint arról személyesen meggyőződhettünk, a vetélytárs (Postakocsi) le is húzta a rolót azóta… Szóval az aranyérmes Macska Fogadóba tértünk be alaposan elfáradva és megéhezve, vasárnap délután kettő körül.

Mobilról küldte. | 2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 10.
Véletlenül keveredtünk oda egyszer. Azóta ha arra jàrunk be kell mennünk.. hatalmas adagok vannak, a levesek nagyon finomak és tartalmasak,mindig friss a kenyér. Van egy pincér hölgy akit sikerül szerencsére kifogni mindig, őt nagyon kedveljük, nagyon kedves, és amit kérünk mindig megkapjuk..:)

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem szeretek össze vissza irogatni, de ajánlom a helyet mindenkinek aki szereti a házias ételeket,átlagos vendéglátó hely-szokásos kisvárosi környezetben főút mellett. Az étterem udvarában meg lehet szállni is ezt is átlagosnak mondható, semmi extra, átlagos-szokásos berendezés-tisztaság, Ha fáradt vagy és arra tévedsz térj be, egyél, igyál és aludj egy jót!

Legnépszerűbb csomagok Martonvásáron és környékén
Duna Residence
Dunaszentmiklós
1-3 éjszaka 21.245,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.01.05.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.12.05.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.760 - 22.240,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.12.07.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.12.05.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
2 nap/1 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2019.12.28.

Szállodák Martonvásár környékén
Libra Hotel Martonvásár
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Martonvásár
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Martonvásár
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Macska Fogadó étterme MartonvásárX