Judit S: Kellemes meglepetés - Postakocsi Étterem Martonvásár

2. helyezett a 7 martonvásári étterem közül

Kellemes meglepetés

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Júliusi meleg délután jártunk az étteremben, egy sokatadó kirándulás után a martonvásári Brunszvik-kastélyban és parkjában.
Gazdag huslevest rendeltünk és kacsacombot, rántott húst, gombás rizottót. Minden nagyon finom volt, szépen tálalt, gyors kiszolgálással. Kitünö hüsülést ad az udvaron,tetö alatt, jól kialakitott étkezési hely.A túrógomboc minden eddigi tapasztalatomat meghaladta, mindenkinek csak ajánlani tudom!
A kiszolgálás gyors, figyelmes, udvarias.Reméljük máskor is erre járunk és betérhetünk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Judit S felhasználót?    Igen

Postakocsi Étterem Martonvásár
2462 Martonvásár
Fehérvári út 1.

2020. december 13.
Bevallom őszintén arra számítottam, hogy a martonvásári Postakocsi étterem olyan lesz, mint amilyen a legtöbb old school hely országszerte, melyek 40-50-60 éve működnek s jól-rosszul hozzák a magyar klasszikusokat, főként pulykamellre és csirkemellre alapozva, töltve és mártással, sütve és...

2019. május 24.
Korábban nem jártunk itt, pedig sokszor elmentünk mellette. Sokat hallottunk róla. Nem voltak különösebb elképzeléseink, csak kíváncsiak voltunk. A hely nagyon szép, igényesen berendezett, a pincérek kedvesek voltak. A választék nem bőséges, de ez cseppet sem zavaró, sőt! Az étel gyorsan...

2019. február 13.
Barátokkal jártam ott a hétvégén, a felszolgáló szőke hölgy viselkedése, stílusa inkább egy kocsmába való, mintsem egy ilyen elit helyre! Az öltözékét inkább hagyjuk!! Viszont amit rendeltünk ételeket, azok finomak voltak!