Postakocsi Étterem Martonvásár
2462 Martonvásár, Fehérvári út 1.

Postakocsi Étterem Martonvásár a térképen

Visa, EC/MC, SZEP kártya
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Postakocsi Étterem Martonvásár bemutatkozása

TÖBB SZÁZ ÉVES HAGYOMÁNY
Éttermünk Martonvásár központjában, a Brunszvik-kastély és parkjának szomszédságában álló - már a 18. századtól vendéglátóhelyként üzemelő - épületben található. A hét minden napján felkészülten, nagy szakértelemmel várjuk ... Tovább >>
TÖBB SZÁZ ÉVES HAGYOMÁNY
Éttermünk Martonvásár központjában, a Brunszvik-kastély és parkjának szomszédságában álló - már a 18. századtól vendéglátóhelyként üzemelő - épületben található. A hét minden napján felkészülten, nagy szakértelemmel várjuk Önöket!

NOSZTALGIKUS ÍZEK AZ ASZTALON
Nosztalgikus ízek újragondolt köntösben – a Postakocsi Étteremben hagyományos ételeket kóstolhatnak, melyeket modern konyhai technológiákkal készítünk el Önöknek. Akik bepillantanak az éttermünkbe, a hely múltja miatt valószínűleg nehéz lakomákra gondolnak, azonban az asztalokra kerülő ételekben a tradíciót az újragondolással párosítjuk.

Postakocsi Étterem Martonvásár képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. december 13.
Bevallom őszintén arra számítottam, hogy a martonvásári Postakocsi étterem olyan lesz, mint amilyen a legtöbb old school hely országszerte, melyek 40-50-60 éve működnek s jól-rosszul hozzák a magyar klasszikusokat, főként pulykamellre és csirkemellre alapozva, töltve és mártással, sütve és rántva, jó esetben néhány nemzetközi fogással színesítve.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Júliusi meleg délután jártunk az étteremben, egy sokatadó kirándulás után a martonvásári Brunszvik-kastélyban és parkjában. Gazdag huslevest rendeltünk és kacsacombot, rántott húst, gombás rizottót. Minden nagyon finom volt, szépen tálalt, gyors kiszolgálással. Kitünö hüsülést ad az udvaron,tetö alatt, jól kialakitott étkezési hely.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban nem jártunk itt, pedig sokszor elmentünk mellette. Sokat hallottunk róla. Nem voltak különösebb elképzeléseink, csak kíváncsiak voltunk. A hely nagyon szép, igényesen berendezett, a pincérek kedvesek voltak. A választék nem bőséges, de ez cseppet sem zavaró, sőt! Az étel gyorsan elkészült és finom volt.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Barátokkal jártam ott a hétvégén, a felszolgáló szőke hölgy viselkedése, stílusa inkább egy kocsmába való, mintsem egy ilyen elit helyre! Az öltözékét inkább hagyjuk!! Viszont amit rendeltünk ételeket, azok finomak voltak!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Kétszer voltunk, pedig itt lakunk a városban, de mégsem vágyunk vissza, csak muszájból tévedünk oda. Mindig bánjuk. . Legutóbb ezért: Szilveszterkor 16 órakor felhívtuk őket, hogy van-e kiszállítás. Mondták persze, egészen estig. Örültünk, rendeltünk összesen 5 ételt az étlapról. Egy óra múlva visszahívtak, hogy bocsi, mégsem hoznak kaját.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Kutyát sétáltatva spontán jött az ötlet,hogy kipróbáljuk az éttermet. Első benyomásom pozitív volt a kerthelyiségbe beengedtek minket, sőt még kis tálkában a meleg miatt még vizet is kapott a kutyusunk. Jól eső figyelmesség, hiszen nyár vége volt és rekkenő meleg. A felszolgálás gyors volt, igaz rajtunk kívül csak egy család étkezett a benti részben.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
A Brunszvik kastély parkjában jártunk ezen a szép októberi napon, nagyon sok szép fényképet készítettünk és a jó levegőn megéheztünk. Úgy döntöttünk, hogy a helyi Postakocsi Étteremben megebédelünk. Gyönyörűen sütött a nap. így a kerthelyiségben foglaltunk helyet, másokkal együtt. A felszolgálás akadozott, délidő volt, elég sokan voltunk és folyamatosan jöttek a vendégek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
A szép időre való tekintettel kellemes kirándulást tettünk a Brunszvik-kastély kertjében. Ott tábla hirdette, hogy 10% kedvezményt kapunk,a látogatói jegy felmutatásával az étteremben. Kellemes hely, kedvesnek tűnő pincérek fogadtak bennünket. A rendelést felvevő főpincér, /vagy tulaj/ az étellel kapcsolatban a kérdésünkre korrekt választ adott, és ígérte, hogy kérésünket tolmácsolja a szakácsnak.

Legnépszerűbb csomagok Martonvásáron és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.091 - 24.351,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2023.01.01.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éttermi kedvezménnyel, parkolással,
2021.07.01. - 2021.09.05.
Parti Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.01.01.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.23. - 2021.11.28.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.217 - 18.732,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2021.12.31.

Szállodák Martonvásár környékén
Vital Hotel Nautis Martonvásár
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Martonvásár
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)

Postakocsi Étterem MartonvásárX