Postakocsi Étterem Martonvásár
2462 Martonvásár, Fehérvári út 1.

Postakocsi Étterem Martonvásár a térképen

Visa, EC/MC, SZEP kártya
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Postakocsi Étterem Martonvásár bemutatkozása

TÖBB SZÁZ ÉVES HAGYOMÁNY
Éttermünk Martonvásár központjában, a Brunszvik-kastély és parkjának szomszédságában álló - már a 18. századtól vendéglátóhelyként üzemelő - épületben található. A hét minden napján felkészülten, nagy szakértelemmel várjuk ... Tovább >>
TÖBB SZÁZ ÉVES HAGYOMÁNY
Éttermünk Martonvásár központjában, a Brunszvik-kastély és parkjának szomszédságában álló - már a 18. századtól vendéglátóhelyként üzemelő - épületben található. A hét minden napján felkészülten, nagy szakértelemmel várjuk Önöket!

NOSZTALGIKUS ÍZEK AZ ASZTALON
Nosztalgikus ízek újragondolt köntösben – a Postakocsi Étteremben hagyományos ételeket kóstolhatnak, melyeket modern konyhai technológiákkal készítünk el Önöknek. Akik bepillantanak az éttermünkbe, a hely múltja miatt valószínűleg nehéz lakomákra gondolnak, azonban az asztalokra kerülő ételekben a tradíciót az újragondolással párosítjuk.

Postakocsi Étterem Martonvásár képei

Postakocsi Étterem Martonvásár vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Júliusi meleg délután jártunk az étteremben, egy sokatadó kirándulás után a martonvásári Brunszvik-kastélyban és parkjában. Gazdag huslevest rendeltünk és kacsacombot, rántott húst, gombás rizottót. Minden nagyon finom volt, szépen tálalt, gyors kiszolgálással. Kitünö hüsülést ad az udvaron,tetö alatt, jól kialakitott étkezési hely.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Korábban nem jártunk itt, pedig sokszor elmentünk mellette. Sokat hallottunk róla. Nem voltak különösebb elképzeléseink, csak kíváncsiak voltunk. A hely nagyon szép, igényesen berendezett, a pincérek kedvesek voltak. A választék nem bőséges, de ez cseppet sem zavaró, sőt! Az étel gyorsan elkészült és finom volt.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Barátokkal jártam ott a hétvégén, a felszolgáló szőke hölgy viselkedése, stílusa inkább egy kocsmába való, mintsem egy ilyen elit helyre! Az öltözékét inkább hagyjuk!! Viszont amit rendeltünk ételeket, azok finomak voltak!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Kétszer voltunk, pedig itt lakunk a városban, de mégsem vágyunk vissza, csak muszájból tévedünk oda. Mindig bánjuk. . Legutóbb ezért: Szilveszterkor 16 órakor felhívtuk őket, hogy van-e kiszállítás. Mondták persze, egészen estig. Örültünk, rendeltünk összesen 5 ételt az étlapról. Egy óra múlva visszahívtak, hogy bocsi, mégsem hoznak kaját.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Kutyát sétáltatva spontán jött az ötlet,hogy kipróbáljuk az éttermet. Első benyomásom pozitív volt a kerthelyiségbe beengedtek minket, sőt még kis tálkában a meleg miatt még vizet is kapott a kutyusunk. Jól eső figyelmesség, hiszen nyár vége volt és rekkenő meleg. A felszolgálás gyors volt, igaz rajtunk kívül csak egy család étkezett a benti részben.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
A Brunszvik kastély parkjában jártunk ezen a szép októberi napon, nagyon sok szép fényképet készítettünk és a jó levegőn megéheztünk. Úgy döntöttünk, hogy a helyi Postakocsi Étteremben megebédelünk. Gyönyörűen sütött a nap. így a kerthelyiségben foglaltunk helyet, másokkal együtt. A felszolgálás akadozott, délidő volt, elég sokan voltunk és folyamatosan jöttek a vendégek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
A szép időre való tekintettel kellemes kirándulást tettünk a Brunszvik-kastély kertjében. Ott tábla hirdette, hogy 10% kedvezményt kapunk,a látogatói jegy felmutatásával az étteremben. Kellemes hely, kedvesnek tűnő pincérek fogadtak bennünket. A rendelést felvevő főpincér, /vagy tulaj/ az étellel kapcsolatban a kérdésünkre korrekt választ adott, és ígérte, hogy kérésünket tolmácsolja a szakácsnak.

Legnépszerűbb csomagok Martonvásáron és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.402 - 23.474,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.546 - 48.181,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korai szobaelfoglalással, választható programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.09.06.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.853 - 19.778,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.01.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
4 nap/3 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tűzijátékkal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.258,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.176 - 36.442,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.

Szállodák Martonvásár környékén
City Hotel Unió  Martonvásár
Royal Club Hotel Martonvásár
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Martonvásár
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

Postakocsi Étterem MartonvásárX