Remek fagyik

Grillázs Cukrászda MátészalkaGrillázs Cukrászda Mátészalka a térképen

Kiváló 2018. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 29.
A Grillázs cukrászdát jó lenne egyszer cukrászdaként is kipróbálni, de erre legutóbb nem került sor, mert siettünk, hosszú út állt még előttünk, nem akartunk sehova sem beülni.
Ami az általunk kóstolt fagyikat illeti, azok megérdemlik az 5 pontot. Kértünk egy málnát meg egy birst. Utóbbi pálinkában a kedvencem, de fagylaltban sem volt rossz, egyébiránt a málnapálinkát sem vetem meg. Jobban belegondolva, ami pálinkának jó, jó lehet fagylaltnak is, más kérdés, hogy ritka a szilvafagyi. Kajszifagyit ettem több helyen is.
Az a két fagyi, amit itt kértünk, természetes ízekben gazdag, jó állagú volt. Ha nagyon szigorú akarok lenni, akkor 4,5 pont, de miért ne legyek megengedő. Mátészalkán elég sok helyen ettem fagylaltot, egyik sem ért a nyomába. Úgyhogy 5 pont.
Az ár értékre is, elvégre 250 ft egy remek fagyira kifejezetten baráti.
A kiszolgálásra 3 pontot adok, elég nehéz volt szót érteni a pultosokkal. Hogy ennek a zaj volt-e az oka vagy az, hogy nem figyelnek eléggé a vendég szavára, azt nem tudom, mindegy is. Nem éreztem olyan fokú kedvességet, hogy az indokolttá tenné a 4-5 pontot.
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Grillázs Cukrászda Mátészalka - Külső képGrillázs Cukrászda Mátészalka - BelsőGrillázs Cukrászda Mátészalka - Étel/ital
Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.