Mátészalka

Mátészalka
Mátészalka - Szatmári MúzeumMátészalka
MátészalkaMátészalka

Mátészalka bemutatása

Mátészalka város Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében található.
Nevezetességei: Mátészalkai Uszoda és Termálfürdő, Szatmári Múzeum, Vasúti Helytörténeti Gyűjtemény, Hét vezér díszkút, Szent István lovasszobor , Nagy Imre mellszobra.

Mátészalka és környéke legfrissebb értékelései

2020.07.27egyedül
Pont tökeletes egy gyors kajálásra! Az adagok egy felnőtt nagyon éhes embernek kíváló! Ár érték arányban tökéletes!
2019.11.10gyerekekkel
Szörnyű
Ma este aludtunk ott, és még mindig nem tértem magamhoz a sokktól. A szállodában valami felújítás van, mindenhol sár és elképesztő kosz. A szobák sem jobbak, a miénkben biztosan, hogy élvek óta nem volt felmosva. A szobában elképesztő büdös volt, én a moslékhoz hasonlítottam, a férjem szerint...
2021.09.18egyedül
Kiváló
Nagyon finomak a sütemények de a legjobb a túrós-kapros pogácsa. Mindig friss és mindig ugyanolyan finom. Gratulálok a recept feltalálójának, tiszta művész. Köszönöm az élményt. Szeretem ezt a cukrászdát, kellemes egyszerű hangulatú és a választék lenyűgöző. ÜDV:

Mátészalka és környéke legnépszerűbb szállásai

Európa Panzió Mátészalka - Napi árak
Hotel Nagyerdő Debrecen
67.200 Ft / 2 fő / 4 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Mátészalka és környékén

Európa Panzió MátészalkaEurópa Panzió, MátészalkaCsomagok már 12.500 Ft/fő/éj ártól
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - SóstóHunguest Hotel Sóstó, Nyíregyháza - SóstóCsomagok már 16.500 Ft/fő/éj ártól
Bástya Wellness Hotel NyírbátorBástya Wellness Hotel, NyírbátorCsomagok már 8.900 Ft/fő/éj ártól
Termál Apartman Panzió NyírbátorTermál Apartman Panzió, NyírbátorCsomagok már 6.225 Ft/fő/éj ártól