Mátészalka Városi Uszoda Mátészalka

városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Mátészalka Városi Uszoda Mátészalka

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Mátészalka Városi Uszoda Mátészalka vélemények

Időpazarlás 2019. június 16.gyerekekkel járt itt
Messziről érkezvén - olvasva a mozgásszervi problémák kezelésére alkalmas gyógyvízről - gondoltuk, vidéki kisváros a maga rendezettségével jó hely lehet pihenni kicsit. Kánikula van, gondoltuk többen lehetnek az átlagosnál, de azt álmunkban sem gondoltuk, hogy minden koszos, az infrastruktúra meg alul méretezett.
Kihagyhatatlan 2016. október 6.a párjával járt itt
Már többször is jártunk az uszodában! Felnőtt és gyerek úszómedencével egyaránt rendelkezik, melyek vízhőmérséklete igen kellemes! Az iskolás gyerekek részére még úszóoktatás is folyik! Nagy előnye az uszodának a közösen üzemeltetett gyógymedencék! Bár ezek vízhőmérséklete több figyelmet érdemelne, különösen nyáron!
Mátészalka Városi Uszoda Mátészalka -