Marika Vendégház Mátraderecske
3246 Mátraderecske, Széchenyi út 19.

Marika Vendégház Mátraderecske a térképen

Marika Vendégház Mátraderecske értékelése:

1. helyezett a 9 mátraderecskei szállás közül

Marika Vendégház Mátraderecske bemutatkozása

Mátraderecske központjában, közel a Mofettához, egy kis csendes utcában búvik meg a vendégház. 3-4 személy számára ideális szállás. A vendégház igazi vidéki ház, persze mai igényeknek megfelelően. Az első szobában 2 ágy van, a nappaliban pedig 1 heverő. Fürdőszoba zuhanyzóval, WC-vel. A konyhában gáztűzhely, hűtőszekrény, mikró, kávé- és teafőző edények, alapvető eszközök a főzéshez és a tálaláshoz. Cukrot, sót és szalvétát is talál a vendég magának. A fűtés gázkonvektorokkal történik.
A tornácról és a kertből a Mátra vonulata látható. Légtávolságban kb. 20 km-re lehetünk a Kékestől. A kertben egy fából készült pavilon alatt lehet ejtőzni, jó időben. Grillezésre, bográcsozásra is van lehetőség.
A vendégeink zömét a Mofettába kezelésre járók teszik ki, de sokan jönnek kirándulók, akik a környék nevezetességeit innen közelítik meg.
Mátraderecskének a Mofettán kívül, nyári időszakban a strandja is működik, fantasztikus gyógyhatású vizével. De közel van Bükkszék, Egerszalók, Demjén, Eger is.
És persze a Mátrát imádók is innen indulhatnak felfedező útra.

Marika Vendégház Mátraderecske képei

Marika Vendégház Mátraderecske vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Tisztasága nem megfelelő. Pókháló mindenhol. Régi minden bútor ami benne van. Mindentől távol van. A néni sokszor megjelenik beszélgetni,úgy hogy az ember nyugalomra vágyik. Hallgatózott is. . Pénzünket amivel tartozott nem nagyon akarta visszaadni. 9-en voltunk hűtő kicsi,internet nincs. 1 éves gyerek után is elkérte a pénzt. 2 nappal inkább hamarabb hazajöttünk.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 7.
A szállás önellátó. Leginkább a Mofetta gyógyító kezelései alkalmából keresik itt a szállásokat. A kert rendezett,a ház egyszerű,tiszta 2 szoba áll rendelkezésre. Egy 2 ágyas ès egy 3 ágyas. Fürdő zuhanyzós,így beteg vagy idős embere is kènyelmessen tisztálkodhat. Konyha jól felszerelt. Kertjében a kezelések között jól lehet pihenni.

Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.14-ig

Szállodák Mátraderecske környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

MátraderecskeX