Boldog utazó
Országjáró - 13 városban járt már

Boldog utazó adatlapja

Középkorú mozgáskorlátozott nő vagyok.Igyekszem az életben meglátni a szépet és jót! Három felnőtt gyermekem van,és három gyönyörű unokám.Vannak barátaim akik elfogadnak,szeretnek,és sok időt töltök velük.Egyedülálló vagyok,így leginkább az unokákkal vagy barátaimmal utazok.Sok helyre a kiskutyám is magammal viszem.
Mivel mozgásomban korlatozva vagyok,csak autóval közlekedek.Fontos a célponthoz közel lévő parkolás.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Kisállattal utazó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.27
Utoljára itt2018.07.08

Kiváló 2018. január 10.barátokkal járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában. Barátnőm és a kutyusaink társaságában sikerült egy olyan helyet találni, ahol a vendég mindent megtalál egy helyen. Nádfedeles ház,régi használati tárgyak vannak elhelyezve szinte minden helységben. Mindezek mellett a legmodernebb kényelmi felszerelesek szolgalják a vendég kenyelmét.
Kiváló 2018. június 9.barátokkal járt itt
5 napot tartózkodtunk a itt. A szálloda a főút mellet helyetkedik el, de a szobánk a parkra nézet, tágas térrel, nagy terasszal, sarokkáddal felszerelt. Wifi jól fogható minden részén a szallodának! Wellness részleg nagyon jó! Ételek kínálatban, ízben igényesek. Udvari játszótér homokozó, trambulin, lengőteke, nagy medence van.
Felhasználó fényképei:
Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Kincsem Wellness Hotel Kisbér -
Kihagyhatatlan 2016. június 7.barátokkal járt itt
Sok év után látogattun el ide újra. A gyönyörű növények,a tiszta ápolt környezet és a jó levegő,valamint a csodálatos mókusok ugrándozása remek élményekkel gazdagított minket. Csodálatos és lélekemelő a tavaszi kert ébredése! A tóban vodáman úszkáló halak,amerre az ember néz virágok pompáznak.
Felhasználó fényképei:
Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót -