Boldog utazó: Egyszerűséggel az egészségért - Marika Vendégház Mátraderecske

Marika Vendégház Mátraderecske értékelése
1. helyezett a 9 mátraderecskei szállás közül

Egyszerűséggel az egészségért

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 7.
A szállás önellátó.Leginkább a Mofetta gyógyító kezelései alkalmából keresik itt a szállásokat.A kert rendezett,a ház egyszerű,tiszta 2 szoba áll rendelkezésre.Egy 2 ágyas ès egy 3 ágyas.Fürdő zuhanyzós,így beteg vagy idős embere is kènyelmessen tisztálkodhat.Konyha jól felszerelt.Kertjében a kezelések között jól lehet pihenni.A környèken a levegő,a táj csodálatos,madárdaltól hangos.Rövid sétára található a Mofetta kezelések helye,de a szállástól a központ is csak egy rövid séta. Hátránya hogy az ágyak lehetnènek kènyelmesebbek,eléggé elhasználtak.A 3 ágyas szoba nagyon zsúfolt.A tv. régi,és a fogható adók sajnos nagyon kevesek.Itt beteg embereknek ez az egyetlen kikapcsolódása,erre nagyobb figyelmet kelkene szentelni.

Személyzet: Szörnyű

Marika Vendégház Mátraderecske
3246 Mátraderecske
Széchenyi út 19.

2019. július 12.
Tisztasága nem megfelelő.Pókháló mindenhol.Régi minden bútor ami benne van. Mindentől távol van. A néni sokszor megjelenik beszélgetni,úgy hogy az ember nyugalomra vágyik. Hallgatózott is..Pénzünket amivel tartozott nem nagyon akarta visszaadni. 9-en voltunk hűtő kicsi,internet nincs. 1 éves...