Hotel Anna étterme Mátrafüred

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Anna étterme Mátrafüred vélemények

Átlagos 2021. szeptember 5.a párjával járt itt
Ismét a Hotel vendégei vagyunk,kedves barátságos hely és környék. Az étteremről tavaly mindent leírtam,nem sok minden változott. Vacsoránál vagyunk egyféle leves van húsleves csigatésztával és 2 féle főétel. Csirke rántva és sütve. A húslevest továbbra is csészében lehet szedni,ezért kétszer fordulok. A leves kiváló!
Hotel Anna étterme Mátrafüred - EgyébHotel Anna étterme Mátrafüred - EgyébHotel Anna étterme Mátrafüred - EgyébHotel Anna étterme Mátrafüred - EgyébHotel Anna étterme Mátrafüred - EgyébHotel Anna étterme Mátrafüred - EgyébHotel Anna étterme Mátrafüred - BelsőHotel Anna étterme Mátrafüred - Étel/italHotel Anna étterme Mátrafüred - Étel/italHotel Anna étterme Mátrafüred - Étel/italHotel Anna étterme Mátrafüred - Étel/italHotel Anna étterme Mátrafüred - BelsőHotel Anna étterme Mátrafüred - BelsőHotel Anna étterme Mátrafüred - Étel/italHotel Anna étterme Mátrafüred - BelsőHotel Anna étterme Mátrafüred - Külső kép
Átlagos 2020. szeptember 5.a párjával járt itt
A hotel vendégei vagyunk. Továbbra sem írok szállásértékeléseket,de jó ez a 20 szobás családias szálló. Az étterem minden hotel tartozéka,a vendéget etetni kell. Ez meg is történik a hotel 3*-nak megfelelően. Piros pont,hogy a hotel előtt megállitótábla jelzi,hogy külsős turistákat és üdülőtulajdonosokat is szívesen látnak ebédelni.
2016. november 7.a párjával járt itt
Ünnep révén minden közkedvelt étterem dugig volt Mátrafüreden és mi egy jó nehéz túra után már nem kívántunk sokat várni. Tudtuk, hogy kissé túl elegáns, de hát ennek vannak előnyei is. Itt nem volt. Kihalt hangulat, csak a tulaj fecseget jó hangosan a szomszéd asztalnál a kissé beteges, sznob vendégekkel a vadászati lehetőségekről.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Sokszor kirándultunk már Mátrafüreden, így ismertem a Hotel Anna szálláshelyet. Eddigi étterem célpontunkon sajnos változtatnunk kellett, ezért adta magát az ötlet, ismerjük meg ezt a helyet közelebbről. Ebédidőben voltunk, az étlapon ismert ételek szerepeltek és nagyon csábító volt a menü kínálat is a korrekt ár-érték ajánlatával.