Poli

Poli adatlapja

Regisztráció2015.05.21
Utoljára itt2017.07.05

Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Sokszor kirándultunk már Mátrafüreden, így ismertem a Hotel Anna szálláshelyet. Eddigi étterem célpontunkon sajnos változtatnunk kellett, ezért adta magát az ötlet, ismerjük meg ezt a helyet közelebbről. Ebédidőben voltunk, az étlapon ismert ételek szerepeltek és nagyon csábító volt a menü kínálat is a korrekt ár-érték ajánlatával.
2016. január 4.a párjával járt itt
A szálloda szép, csendes helyen fekszik, jó levegő körös-körül. Az épület egyedi kialakítása tetszett, szobánk tágas, esztétikus volt. A benti wellness részleg tiszta, volt hely minden vendégnek benne. A személyzet a hotel besorolásának megfelelő szinten végezte a munkáját.
Kiváló 2015. május 21.a párjával járt itt
A környéken éttermet keresve találtunk rá a gyöngyösi Kékes étteremre 2014 nyarán. Elegáns kialakítása miatt előzetesen az étlapot is megnéztük az interneten. A választékot és az árképzést is jónak ítéltük párommal, ezért egy szombat délután betértünk az étterembe. Az ételek finomak voltak, az adagok bőségesek ahhoz, hogy jól lakjunk.