Tornyos Étterem Mátrafüred

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Tornyos Étterem Mátrafüred vélemények

Kiváló 2022. szeptember 17.barátokkal járt itt
Egy igazán hangulatos étterem és felette panzió Mátrafüred központjában a buszmegállónál. Amióta legutóbb erre jártunk, teljesen megújult az étterem és a panzió, pontosabban talán a panzió felújítása még most is zajlik, legalábbis az épület mögött teherautókat és állványozást láttunk. Ettől függetlenül az étterem nagyon szép lett.
Tornyos Étterem Mátrafüred - EgyébTornyos Étterem Mátrafüred - EgyébTornyos Étterem Mátrafüred - EgyébTornyos Étterem Mátrafüred - EgyébTornyos Étterem Mátrafüred - EgyébTornyos Étterem Mátrafüred - EgyébTornyos Étterem Mátrafüred - EgyébTornyos Étterem Mátrafüred - EgyébTornyos Étterem Mátrafüred - Külső képTornyos Étterem Mátrafüred - Külső képTornyos Étterem Mátrafüred - MosdóTornyos Étterem Mátrafüred - MosdóTornyos Étterem Mátrafüred - Étel/italTornyos Étterem Mátrafüred - BelsőTornyos Étterem Mátrafüred - BelsőTornyos Étterem Mátrafüred - Belső
2019. március 23.barátokkal járt itt
A Tornyos évek óta hozzátartozik Mátrafüred "városképéhez", a főút mellett jobbra található, árnyat adó magas fenyőkkel övezve, kis - talán 4-5 férőhelyes parkolóval az épület mögött. A többi számos étterem, vendéglő az út másik oldalán található. Kissé retró hangulata a 80-as éveket idézi, gazdag faborítás, lambéria mindenütt, masszív faragott fa asztalok és székek.
Gyenge 2018. április 22.a párjával járt itt
A kaja teljesen átlagos, semmi extra, de ár-érték arányban megfelelő. A pincér azzal indított, hogy felborította az egyikünk italát, majd az asztalon lévő tócsát otthagyta, nem törölte le, és nem hozott új terítőt. Evőeszközt csak az étel kihozása után hozott. Itthon pedig észrevettük a számlán, hogy a pincér által kiöntött üdítőt is felszámolta.
Kiváló 2017. május 17.a párjával járt itt
3 hete pár napot Mátrafüreden pihentünk. Egy délután sétálni indultunk, de közben eleredt az eső. Nem volt mit tenni, "bemenekültünk" a panzió éttermébe, aminek így utólag is nagyon örülünk. Nem volt szándékunkban vacsorázni, de aztán meggondoltuk magunkat. Bent jó meleg volt, kandallóban égett a tűz, barátságos volt minden, a kiszolgáló Hölgyet is beleértve!
Tornyos Étterem Mátrafüred - Étel/italTornyos Étterem Mátrafüred - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. szeptember 25.a párjával járt itt
Megérkeztünk messziről. Leparkoltam a hátsó parkolóban, felballagtunk a lépcsőn. A teraszon két asztalnál nyolcan éppen fogyasztottak, és velük csevegett a pincérkisasszony. Rám nézett és minden egyéb közlés nélkül bejelentette: "Most egy darabig nem veszek fel rendelést. " Rákérdeztem, hogy ez mit jelent pontosan.