Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred ★★★

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred
Hotel Gyöngyvirág MátrafüredHotel Gyöngyvirág Mátrafüred
Hotel Gyöngyvirág MátrafüredHotel Gyöngyvirág Mátrafüred

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred bemutatkozása

Mátrafüred szívében, egy percre a buszmegállótól és az erdei kisvasút végállomásától, csodálatos természeti környezetben helyezkedik el a Gyöngyvirág Szálló.
Szobáink 20 kétágyas, 2 franciaágyas, 2 apartman és egy mozgássérült szoba-akadálymentesítő lift, akár 52 fő elhelyezését is biztosítja háromcsillagos színvonalon.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. december 31.a párjával járt itt
A szállás nagyon jó helyen van. A személyzet ahogy én észrevettem családi. Kedvesek, de az ember mégis úgy érzi,hogy okoskodóak. Én már voltam itt a párommal,nos akkor sokkal jobban tetszett. Amikor megérkeztünk 18fok volt a szobánkban. estére felment egészen 19fokig,és ez meg is maradt reggelig.
Átlagos 2016. október 11.a párjával járt itt
Hotelnak azért túlzás. . . Csuda jó az elhelyezkedése. Az üzemeltetők (családi vállalkozás? ) barátságosak, segítőkészek. Átfoglalás is könnyen ment. Reggeli a szokásos, változatos, finom, de péksütemény nincs, a kenyér sem volt aznapi. Zsúfoltság az étkezőben, aki nincs ott a kellő időben, az ácsoroghat, amíg felszabadul egy-egy asztal.
Gyenge 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
A hotel szoba osztály kirándulásnak megfelelő lehet, hotel szobának nem nevezném. A fürdőszobában a zuhany és mosdócsap összekötve, a víz folyt orrán, száján. A medence ami képen, és a hirdetés szövegében szerepel, már évek óta nem működhet, ahogy kinézett.
Szörnyű 2017. április 4.a párjával járt itt
A szobában hideg volt. Szóltam a tulajdonos hölgynek aki azt mondta, hogy "Szólok majd". Az, hogy kinek szólt az titok maradt, de másnap is hideg volt, és a radiátorok is. A szoba hőmérséklete kb 17 C fok volt. A segítőkészség nem abban merülne ki, hogy rábólint, hogy megértette a problémát, hanem meg is oldja.
Hotel Gyöngyvirág válasza
Kedves Vendégünk !
Ha a pulttal szemben lévő tájékoztatókat is figyelmesen elolvasta volna akkor láthatta,hogy a Hotel 2015.05.15-én végleg bezár!!!
Így nem tudom ,hogy mit kellene felújítani még ?
Üdvözlettel.
2017. április 11., Hotel Gyöngyvirág, Gyöngyvirág Hotel