Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred ★★★

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Béke út 8.

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred a térképen

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred értékelése:

3. helyezett a 11 mátrafüredi szállás közül

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred bemutatkozása

Mátrafüred szívében, egy percre a buszmegállótól és az erdei kisvasút végállomásától, csodálatos természeti környezetben helyezkedik el a Gyöngyvirág Szálló.

Szobáink 20 kétágyas, 2 franciaágyas, 2 apartman és egy mozgássérült szoba-akadálymentesítő lift, akár 52 fő elhelyezését is biztosítja háromcsillagos színvonalon.
Minden szobához fürdőszoba, televízió, telefon, és minihűtő tartozik. Vendégeink számára ingyenes zárt parkolót biztosítunk.
Várjuk Önöket szeretettel!

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred képei

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobában hideg volt. Szóltam a tulajdonos hölgynek aki azt mondta, hogy "Szólok majd". Az, hogy kinek szólt az titok maradt, de másnap is hideg volt, és a radiátorok is. A szoba hőmérséklete kb 17 C fok volt. A segítőkészség nem abban merülne ki, hogy rábólint, hogy megértette a problémát, hanem meg is oldja.
Válasz az értékelésre - 2017. április 11.
Kedves Vendégünk !
Ha a pulttal szemben lévő tájékoztatókat is figyelmesen elolvasta volna akkor láthatta,hogy a Hotel 2015.05.15-én végleg bezár!!!
Így nem tudom ,hogy mit kellene felújítani még ?
Üdvözlettel.
Hotel Gyöngyvirág, Gyöngyvirág Hotel

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
A szállás nagyon jó helyen van. A személyzet ahogy én észrevettem családi. Kedvesek, de az ember mégis úgy érzi,hogy okoskodóak. Én már voltam itt a párommal,nos akkor sokkal jobban tetszett. Amikor megérkeztünk 18fok volt a szobánkban. estére felment egészen 19fokig,és ez meg is maradt reggelig. említettem a
recepción,hogy szeretnék két plédet kérni,de még ma se kaptam meg.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Kellemes szép helyen fekvő szállás. Ottjártunkkor szinte telt ház volt mégis csend és nyugalom volt. Ami hibák voltak felfedezhetőek azok nem a tulajdonosok miatt keletkeztek ( pl. kicsi a nyomás a tusolásnál ). A tulajdonosok, akik üzemeltetik a szállodát rendkívül aranyosak és segítőkészek voltak, mindenben segítettek. Bőséges és nagyon választékos volt a reggeli.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Inkább motelnek nevezném én is, de kiránduló-túrista vendégeknek kiváló választás, kimondottan olcsó szálláshely. Igaz, mi bónusszal jöttünk és nagy pozitívum, hogy kiskutyánkat is behozhattuk. A vendéglátó nagy család kedves, előzékeny, a reggeli bőséges. Az általuk ajánlott kedvezményes vendéglőt nem vettük igénybe, ünnep lévén cuftig volt, de találtunk helyette egy nagyon szuper helyet (4 évszak).

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Barátnőmmel jártam ott. Nagyon szívesen ajánlom másoknak is. Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet tagjai nagyon közvetlenek, kedvesek és barátságosak. A vacsorához kiváló éttermet ajánlottak, hogy hova menjünk el. A szobák nagyon hangulatosak, kényelmesek és tiszták. A reggeli nagyon választékos és bőséges volt. Köszönjük a reggeli kávékat is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
2016 szeptemberben voltunk a párommal ,már másodszor . Kedves fogadtatás ,a reggeli finom és bőséges. Zárt parkoló van. Az udvar szép és rendezett. A szoba tiszta és barátságos,Ajánlom azoknak akik szeretik a csendet és a természetet. A közelben lévő étteremben az ebéd is megoldható. A kisvasúttal elmentünk Gyöngyösre is.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hotelnak azért túlzás. . . Csuda jó az elhelyezkedése. Az üzemeltetők (családi vállalkozás? ) barátságosak, segítőkészek. Átfoglalás is könnyen ment. Reggeli a szokásos, változatos, finom, de péksütemény nincs, a kenyér sem volt aznapi. Zsúfoltság az étkezőben, aki nincs ott a kellő időben, az ácsoroghat, amíg felszabadul egy-egy asztal.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Segítőkész tulajdonosok, finom, bőséges reggeli, a közelben hangulatos, vendégközpontú étterem, jó ízű ételekkel,ár-érték arány jó. Másoknak is ajánlom, aki szereti a hegyi levegőt és az aktív, sétálós pihenést! Mi már másodszor járunk itt, szerintem visszajövünk még. Könnyen megközelíthető, saját, zárt parkolóval rendelkezik, vendégközpontú ellátás.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
A hotel szoba osztály kirándulásnak megfelelő lehet, hotel szobának nem nevezném. A fürdőszobában a zuhany és mosdócsap összekötve, a víz folyt orrán, száján. A medence ami képen, és a hirdetés szövegében szerepel, már évek óta nem működhet, ahogy kinézett. Hogy pozitívumot is írjak, a tulajdonosok, illetve a személyzet nagyon kedvesek voltak, de nem tudták a hiányosságokat elfeledtetni.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25.
A személyzet nagyon segítőkész,kedves. A reggeli kifogástalan,az ár-érték aránynak megfelelő. A szobák tiszták.

Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.950 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 25.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.14-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, tárlatvezetés borkóstolóval ás pogácsával
Érvényes: 2022.02.28-ig
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 9.540 - 15.570,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

MátrafüredX