Tornyos Panzió Mátrafüred

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Tornyos Panzió Mátrafüred vélemények

Kiváló 2022. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves személyzet. Tisztaság. Elfogadható ár. Busz 2 percre aki nem auzóval utazzna. Közel étterem de helyben is lehet reggelit vacsorát kérni. Mátrafüred csodás hely aki kirándulni pihenni akar. A Benevár étterem fantasztikus ételeivel vár mindenkit. Kisvasuttal Gyöngyös fél óra ahol a Mátra Múzem kiállítása érdekes bármilyen korosztálynak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
2017. június 21.barátokkal járt itt
Sok értékelést olvastam a panzióról korábban, és az elmarasztaló értékeléseket egyáltalán nem értem. Mintha nem is ugyanazon a helyen jártunk volna. Mivel mi busszal érkeztünk, számunka nem is lehetett volna jobb helyen a panzió, ugyanis az pont a buszmeálló mögött volt. A recepciós hölgy közvetlen volt, kedves és rugalmas, csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.
Tornyos Panzió Mátrafüred - SzobákTornyos Panzió Mátrafüred - SzobákTornyos Panzió Mátrafüred - Szobák
2016. december 21.gyerekekkel járt itt
2016 novemberében jártunk itt kiskamasz gyerkőccel. A fekvése ideális, éjjel csöndes, a rönkszoba nagyon hangulatos, a pótágyat is kibírta a leány, a fűtés, a fürdőszoba is rendben volt, csak az az igénytelen, pálmafás poszter ne lett volna a falon. . .
Tornyos Panzió Mátrafüred - EgyébTornyos Panzió Mátrafüred - EgyébTornyos Panzió Mátrafüred - Környék
Gyenge 2016. január 3.barátokkal járt itt
A panzió szép helyen fekszik,viszont a belső felújításra,igényességre nem költenek. A gyermekemet kellett volna olyan ágyba fektetni,ami a képen is látszik,de szerintem egy gyermeket sem lehet ilyen ágyba kényszeríteni,így én magam feküdtem ide. Undorító érzés volt. Sokat nem aludtam. Ha nem egy baráti társasággal megyünk,biztos haza menekülők.
Tornyos Panzió Mátrafüred - EgyébTornyos Panzió Mátrafüred - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 12.a párjával járt itt
Én és a párom nagyon jól érezztük magunkat szuper a rönk jellegü szoba csendes nyugodt.
Volt szauna is amit csak mi hasznalhatunk szinte ez volt a legjobb ,de még az ételek is nagyon finomak voltak mindig ég este 8kor is mehetünk boldogan fogadtak minket gyors kiszolgálás volt.
Voltunk mar több csillagos helyeken is ,de nem volt enyire családias barátságos mint ez a kis panzio. mindenkinek szivvel ajánlom. vissza térünk
Átlagos 2014. június 4.a párjával járt itt
A személyzet kedves volt, a tisztaság átlagos, némi kivetni valót hagyott maga után a fürdőszoba minősége, a Wc tisztasága, a fürdőben nem volt egy törököző akasztó sem, illetve normális szellőzési lehetőség sem volt. A szobában nem nagyon volt lehetőség normális szellőztetésre, mindkét este feljött az étteremből az ételszag.