Ha beülsz, nem bánod meg !

BéTerv MátraszentimreBéTerv Mátraszentimre a térképen

Kiváló 2017. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. május 12.
Olvastam már jó kritikákat erről a helyről, de biztosíthatok mindenkit igazak a dicsérő szavak. Mi juhtúrós sztrapacskát fogyasztottunk marhapörkölttel, kiváló volt. Szlovák sört ittunk utána, mely igazán jó befejezése volt az Ilona-völgyi túránk befejezéseként. A kiszolgálás gyors volt és nagyon kedvesek az ott dolgozók.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

BéTerv további értékelései

2023.07.25egyedül
Inni és egy sütire tértem be már másodszor. A múltkor nagyszerű meggyes rétest ettem és egy Affogattót ittam. Most a barackos sütijüket kóstoltam meg, ami puha és könnyű volt, és egy colát ittam. Mindkettő nagyon finom volt. A kiszolgáló hölgy kedves, fürgén, pontosan dolgozik, így még visszatérek!
2022.08.15a párjával
Méretét tekintve kicsi hely, de hangulatosnak tűnt, bár, mi nem ettünk (éppen vacsora után jártunk arra), csak jégkrémet vettünk. A kinti asztalok, illetve székek nagyon jól néztek ki, szerintem azokban hosszasan el lehet ücsörögni.
2022.01.24a párjával
Remek, hogy hétfőn is nyitva van. Elsősorban ezért látogattuk meg, nagyon tetszett, visszajövünk.
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés