BéTerv Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Deák Ferenc út 16.

BéTerv Mátraszentimre a térképen

BéTerv Mátraszentimre képei

BéTerv Mátraszentimre vélemények

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
A szlovák ételek miatt tértünk be az étterembe, melyről az interneten sok jó véleményt olvastam. Maga a hely nem nagy, kevéske asztal bent és pár pad kint. Barátságos berendezés fogadott, és kedves pincérnő. Kétféle sztrapacskát rendeltünk. Jó döntés volt. Jó nagy adagokat kaptunk; kiadós és finom volt mindkét változatban. Az étterem nem ígér többet, mint amit nyújt.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 29.
Kedves Ágica!
Nagyon szépen köszönjük az itt dolgozók nevében is az elismerő,dicsérő szavakat.
Remélem legközelebb sem hagynak ki bennünket ha erre járnak!
További szép őszi napokat és jó ,egészséget kívánok!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Csak egy gyors ebédre tértünk be, és nem csalódtunk. A juhtúrós galuska szinte tökéletes - csak azért nem mert úgynúgy mint máshol is még tejfölt is tesznek rá és az eredeti recept ezt nem tartalmazza. Amúgy nagyon finom volt és jó volt elkészítve. Az ár érték arány jó és a kiszolgálás minösége és gyorsasága is. A választék szolid és egy gyors ebédnek megfelö.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom étel, kedves és türelmes kiszolgálás és extra figyelmesség a kisgyerekek igényeire szabva.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
Túrázni készültünk, azonban a rossz idő miatt Mátraszentimre környékén tettünk csak egy kisebb túrát. Már 1-2 nappal korábban kinéztük a helyet, azonban akkor épp zárva volt, de utólag így volt tökéletes. Nagyon kellemes, pici hely, ugyanakkor viszonylag nagy italválasztékkal, mi palacsintát ettünk, amivel nagyon meg voltunk elégedve (gazdag töltelék, finom vékony tészta), azonban ránézésre és illatra a többi étel is finom lehetett (melyeket a többi vendég rendelésekor láttunk).

Tom180 TOP szállásértékelő
Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Első nagy különbség, ai látszik, hogy lekerült az Urpiner felirat, és Zlaty Bazant napernyők terpezkednek az utcai és a udvari fronton is. Szerncsére nem csak a külsőségek változtak ebbe az irányba, de a sör is valóban a reklámfelületnek megfelelő. És jobb is, mint az Urpiner gynegébbik változata. A padok cserélődnek, mintha kicsit fejlődne a hely, és igyekszik B változatból elsővé avanzsálni.
Válasz az értékelésre - 2018. július 31.
Tisztelt vendégünk!
Örülök annak hogy értékelt minket,hiszen a hozzászólásából kiolvasható hogy nem először járt nálunk. Ebből adódik,hogy valami megfogta velünk kapcsolatban ha ismét meglátogatott bennünket. Igyekszünk minél jobbá tenni a helyet - lehetőségeinkhez mérten - úgyhogy talán hamarosan,reméljük a kerthelyiség is méltó lesz arra,hogy lépjünk egy újabb lépcsőfokot.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
Knekató TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Hétfői nap túráztunk és ép az étterem előtt vitt az utunk. Egy helyi nénivel beszéltünk is, aki dicsérte, így visszaérve a szállásunkra utána néztem az interneten, itt a honlapon. Itt is mindenki dicsérte, így eldöntöttük, hogy ma ott ebédelünk. Délre oda is értünk, de csak azt láttuk, hogy zárva, és bent a festő dolgozik. Kiírva csak annyi volt, hogy szünnap szerda.
Válasz az értékelésre - 2017. november 30.
Tisztelt Hölgyem!
Végtelenül sajnáljuk hogy nem tudtak hozzánk betérni,de a téli nyitvatartás szerint (okt. 1-máj. 1. közt) kedden és szerdán vannak a szünnapjaink. Bár közvetlenül a bejáraton csak a szerda szerepel,de a többi internetes elérhetőségünkön (facebook,google térkép) ez fel van tüntetve.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mátraszentimrén tavaly tavasszal egy alapos felújítást és átfazonírozást követően megnyitott fiatalos, vidám, üde hangulatú kávézó. A benti részben bárszékes asztal van, a terasz azonban "normál" asztalos, így kényelmesebb is. Meleg ételt is készít a konyhájuk, mivel én az egyik délelőtti kirándulást kezdtem náluk, beértem egy palacsintával.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 12. - 6 látogató hasznosnak vélte
Olvastam már jó kritikákat erről a helyről, de biztosíthatok mindenkit igazak a dicsérő szavak. Mi juhtúrós sztrapacskát fogyasztottunk marhapörkölttel, kiváló volt. Szlovák sört ittunk utána, mely igazán jó befejezése volt az Ilona-völgyi túránk befejezéseként. A kiszolgálás gyors volt és nagyon kedvesek az ott dolgozók.

noire TOP szállásértékelő
noire TOP étteremértékelő
noire TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20. - 8 látogató hasznosnak vélte
Ha minden zárva, jöhet a BéTerv! Másfél hete jártunk a férjemmel Galyatetőn. Innen gyalogtúrázva elmentünk Mátraszentlászlóra, majd Mátraszentistvánra és végül Mátraszentimrére. Az előző két helyen nem találtunk egyetlen nyitva levő éttermet vagy kávézót sem. Így aztán már ebédidő volt, mire Mátraszentimrére érkeztünk, fáradtan, kicsit átfázva.

Legnépszerűbb csomagok Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.400 - 28.438,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.22.
Széchenyi Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2022.02.28.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.01.11. - 2021.06.30.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.06.05. - 2022.01.31.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-7 éjszaka 11.788,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.05.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2022.04.20.
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.04.20. - 2022.04.20.
2 nap/1 éjszaka 25.500 - 35.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.05. - 2022.04.30.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.944 - 25.236,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.04.30. - 2021.11.30.

Szállodák Mátraszentimre környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátraszentimre
D&A Apartmanház Mátraszentimre
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
Tombol a nyár (1 éjtől)