Legyenmárjó

Legyenmárjó adatlapja

Nagyon szeretek utazni, kirándulni. Szeretem a vízparti helyeket, a hegyeket. Szeretek újabb és újabb városokat megismerni.
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Hobbim az utazás
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2022.11.24

Kiváló 2017. május 12.barátokkal járt itt
Olvastam már jó kritikákat erről a helyről, de biztosíthatok mindenkit igazak a dicsérő szavak. Mi juhtúrós sztrapacskát fogyasztottunk marhapörkölttel, kiváló volt. Szlovák sört ittunk utána, mely igazán jó befejezése volt az Ilona-völgyi túránk befejezéseként. A kiszolgálás gyors volt és nagyon kedvesek az ott dolgozók.
2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Többször étkeztünk már ezen a helyen. Kedvező, hogy aki olcsóbban szeretne ebédelni az kérhet menüt, de akinek ez nem felel meg az biztos talál számára megfelelőt, választékuk jó. Természetese van savanyúság, desszertek és az ebéd mellé italt is lehet venni.
2017. június 30.a párjával járt itt
Június harmadik hetében töltöttük ott a nyaralásunkat. Nem Balcsira néző szobánk elég kicsi volt. ( A szekrény jobb oldalát nem lehetett kinyitni az ágytól. ) Viszont amikor rendeltük a szállást nagyobb összegért még lehetett volna más típusú szobát kérni. . . . A reggeli bőséges volt, a vacsora átlagos.