kisjoco: Gyors ebéd. - BéTerv Mátraszentimre

BéTerv Mátraszentimre értékelése
2. helyezett a 7 mátraszentimrei étterem közül

Gyors ebéd.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Csak egy gyors ebédre tértünk be, és nem csalódtunk. A juhtúrós galuska szinte tökéletes - csak azért nem mert úgynúgy mint máshol is még tejfölt is tesznek rá és az eredeti recept ezt nem tartalmazza. Amúgy nagyon finom volt és jó volt elkészítve. Az ár érték arány jó és a kiszolgálás minösége és gyorsasága is. A választék szolid és egy gyors ebédnek megfelö.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni kisjoco felhasználót?    Igen

BéTerv Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Deák Ferenc út 16.

2020. szeptember 23.
A szlovák ételek miatt tértünk be az étterembe, melyről az interneten sok jó véleményt olvastam. Maga a hely nem nagy, kevéske asztal bent és pár pad kint. Barátságos berendezés fogadott, és kedves pincérnő. Kétféle sztrapacskát rendeltünk. Jó döntés volt. Jó nagy adagokat kaptunk; kiadós és...

2019. április 18.
Finom étel, kedves és türelmes kiszolgálás és extra figyelmesség a kisgyerekek igényeire szabva.