H. Ágica: Megéri betérni - BéTerv Mátraszentimre

BéTerv Mátraszentimre értékelése
2. helyezett a 7 mátraszentimrei étterem közül

Megéri betérni

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
A szlovák ételek miatt tértünk be az étterembe, melyről az interneten sok jó véleményt olvastam.
Maga a hely nem nagy, kevéske asztal bent és pár pad kint. Barátságos berendezés fogadott, és kedves pincérnő.
Kétféle sztrapacskát rendeltünk. Jó döntés volt.
Jó nagy adagokat kaptunk; kiadós és finom volt mindkét változatban.
Az étterem nem ígér többet, mint amit nyújt.
De mindenképp ajánlom annak, aki bőséges adagú, ízletes ételt szeretne pénztárcabarát áron.
És tényleg nem a hely nagyságán múlik, hogy ízleteset együnk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni H. Ágica felhasználót?    Igen

2020. szeptember 29. - BéTerv válasza H. Ágica értékelésére:
Kedves Ágica!
Nagyon szépen köszönjük az itt dolgozók nevében is az elismerő,dicsérő szavakat.
Remélem legközelebb sem hagynak ki bennünket ha erre járnak!
További szép őszi napokat és jó ,egészséget kívánok!
Odler Attila, tulajdonos
BéTerv Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Deák Ferenc út 16.

2019. augusztus 11.
Csak egy gyors ebédre tértünk be, és nem csalódtunk. A juhtúrós galuska szinte tökéletes - csak azért nem mert úgynúgy mint máshol is még tejfölt is tesznek rá és az eredeti recept ezt nem tartalmazza. Amúgy nagyon finom volt és jó volt elkészítve. Az ár érték arány jó és a kiszolgálás...

2019. április 18.
Finom étel, kedves és türelmes kiszolgálás és extra figyelmesség a kisgyerekek igényeire szabva.