Realista: Gyönyörű helyen, szép szálloda, kis hibákkal. - Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Gyönyörű helyen, szép szálloda, kis hibákkal.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Korszerűen felszerelt, újszerű állapotú szálloda, tágas belső terekkel.
Kint játszótér, teniszpálya, stb. A közelbe jelzett túristautak.
A mátrai környezet gyönyörű!
A wellness praktikusan, ízlésesen van kialakítva, tiszta, gondozott. A kérdés: teltház-közeli helyzetben, milyen zsúfoltság lehet? Szálloda-vendégek mellett külső látogatókat is fogad, de az öltözőkből hiányzik 1-1 centrifuga! Ez még a szállóvendégeknek is jól jönne, mert a szobában (legalább is a 3. emeleten) kevés a szárítási felület.
A folyósókon szép képek láthatók, de a szobában-sajnos- még egy egyszerűbb falidísz sincs. A szobaszéf nincs rögzítve a szekrényben, így egy kicsit feleslegesnek tűnik!
Túl sok a tiltás! Az étterem ajtaján pl. 8 tiltás van kiírva a viselhető öltözékre! Közte: papucs, szandál!? ujjatlan póló, rövidnadrág? A vendégek "természetesen" nem tartják be! Akkor minek??
A reggeliknél igen bőséges a választék! A vacsorák már szegényesebbek.Hiányos az ételfajták kiírása (pedig van vendég, aki még azt sem ismeri fel, ami egyértelmű!) A köreteknél például minden melegentartó edényt meg kell nyitni, hogy ráakadjunk az általunk keresettre!
A személyzet udvarias, segítőkész.

Étkezés:

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Narád u. 6.

2020. augusztus 30.
2020.június végén jártunk párommal a hotelben, és 2. éjszakát töltöttünk ott.A szálloda tiszta,a szobánk kényelmes volt, gyönyörű kilátással.A személyzet kedves, és az ellátás is megfelelő,finom ételekkel.Figyeltek az asztaltávolságra és a fertőtlenítésre.A wellness részleg is tökéletes...

2020. augusztus 25.
Nagyon szép négy napot töltöttünk itt felnőtt gyermekeinkkel. Minden kiváló volt a szállás, a környezet,kedves személyzettel,isteni finom reggeli és vacsorával.Mindent köszönünk. Balogh család .

2020. június 21.
Csendes , nyugodt környezet , kényelmes nagy hotel , rendezett tiszta szobák, és az ablakból csodálatos kilátás. A személyzet tagjai nagyon kedvesek , mindenben segítettek nekünk. Tetszett a wellness részleg , a sok medence és a vacsoránál a bő választék. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek...

Hotel Narád & Park, Mátraszentimre kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 29.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-10 - 2021-12-22
 - Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.252 - 24.430,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-10 - 2021-12-22
 - Napi árak (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 20.280 - 35.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-01-02 - 2021-12-22