Írisz: Mátrai relax - Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Mátrai relax

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A személyzet udvarias. A tisztaság is rendben volt. A wellness-részleg elég kicsi, de mivel nem volt teltház ez nem okozott gondot. A svédasztalos reggelik finomak és választékosak voltak. Az első nap az étteremben megrendelt ebéd csalódást okozott. Pl. a cigánypecsenye száraz és rágós volt. Aznap este a vacsora sem ízlett különösebben. A többi napon már elégedettek voltunk a vacsorával is. A desszertek különösen finomak voltak.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni Írisz felhasználót?    Igen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Narád u. 6.

2019. április 9.
Az egyetlen dolog ami nem tetszett ,hogy a madárvédelemre nem fordítanak gondot.Ott tartózkodásunk ideje alatt is volt egy elpusztult kismadár a teraszon mert nekirepült az üvegfalnak. Kérésem volt hogy tegyenek fel az üvegfalakra ragadozómadár matricákat az ilyen balesetek elkerülésére. Sajnos...

2019. április 2.
Rendkívül igényesen megtervezett és kivitelezett épület, kitűnő állapotban. Udvarias személyzet, az étteremben kiváló ételek. A fürdő részleg is nagyon kellemes. Összefoglalva kellemes élmény volt az ott töltött három éjszakás kikapcsolódásunk.

2019. március 25.
Páromtól kaptam itt egy 3 nap 2 éjszakás wellness meglepi kikapcsolódást a születésnapomra. Érkezésünknél nagyon kedvesen fogadtak, a szobánk tiszta és kényelmes volt. Felvettük a köntöseinket, és már mentünk is a lenti vizekbe, egy jót punnyadni, meg a kicsi medencébe úszkálni. Mellette a...

Hotel Narád & Park, Mátraszentimre kiemelt csomagajánlatai
 - Együtt a család júniusi kedvezménnyel
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-06-30
 - Együtt a család
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-09-01
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-01-02 - 2019-12-29