gyerekek: Egy igazi szülinapi meglepi - Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Egy igazi szülinapi meglepi

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Páromtól kaptam itt egy 3 nap 2 éjszakás wellness meglepi kikapcsolódást a születésnapomra. Érkezésünknél nagyon kedvesen fogadtak, a szobánk tiszta és kényelmes volt. Felvettük a köntöseinket, és már mentünk is a lenti vizekbe, egy jót punnyadni, meg a kicsi medencébe úszkálni. Mellette a konditermet is kipróbáltuk, jól átmozgattuk magunkat. Ezek után este nagyon jól esett a vacsora, amiből olyan kínálat volt, folyamatosan feltöltve, hogy szemünk-szánk tátva maradt. Dicséret a séfnek, mert itt ettünk először olyan finom tárkonyos levest, hogy azóta sem győzöm páromnak elkészíteni. Másnap reggelinél ugyan ezzel a látvánnyal, és ízekkel fogadott Bennünket az étkező. A hely nem csak a wellnessel járó kikapcsolódás miatt lett kiválasztva, hanem azért is, mert innen nem volt nehéz a túrázás iránti szenvedélyünket is kielégíteni. Galyatetőt egy nagy körtúrával mindenkinek bátran ajánlom. A vacsora ezek után nagyon jól fog esni. Ár/érték arányban is nagyon jó a hely. Sokan voltak családdal együtt, ezt Mi is tervezzük, hogy Velük visszatérünk.

Szeretnéd követni gyerekek felhasználót?    Igen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Narád u. 6.

2019. április 9.
Az egyetlen dolog ami nem tetszett ,hogy a madárvédelemre nem fordítanak gondot.Ott tartózkodásunk ideje alatt is volt egy elpusztult kismadár a teraszon mert nekirepült az üvegfalnak. Kérésem volt hogy tegyenek fel az üvegfalakra ragadozómadár matricákat az ilyen balesetek elkerülésére. Sajnos...

2019. április 2.
Rendkívül igényesen megtervezett és kivitelezett épület, kitűnő állapotban. Udvarias személyzet, az étteremben kiváló ételek. A fürdő részleg is nagyon kellemes. Összefoglalva kellemes élmény volt az ott töltött három éjszakás kikapcsolódásunk.

2019. március 21.
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A személyzet udvarias. A tisztaság is rendben volt. A wellness-részleg elég kicsi, de mivel nem volt teltház ez nem okozott gondot. A svédasztalos reggelik finomak és választékosak voltak. Az első nap az étteremben megrendelt ebéd csalódást okozott. Pl. a...

Hotel Narád & Park, Mátraszentimre kiemelt csomagajánlatai
 - Együtt a család júniusi kedvezménnyel
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-06-30
 - Együtt a család
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-09-01
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-01-02 - 2019-12-29