Csetényi: Ősz a Narádban - Hotel Narád & Park Mátraszentimre

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Ősz a Narádban

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Két éjszakás tartózkodás, szép környezetben, nyugalom és pihenés.
Valahogy többet vártam az egész szállástól.Tulajdonképpen megvolt minden, mégis hiányérzetem volt, kicsit jellegtelen belső kialakítás.
Vacsorák sem voltak a legjobbak, íztelen nem kellően átsütött húsok.
Választék megfelelő volt ,de az ízesítés hagyott kívánni valót.
Sokat ront a külső nézeten, hogy minden ablak mellett a klíma külső szerelvénye látható.Kifejezetten rontja szálloda arculatát. Nem valószínű, hogy visszavágynék ide.... és az ár ehhez képest magas!

Személyzet:
Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni Csetényi felhasználót?    Igen

Hotel Narád & Park Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre
Narád u. 6.

2019. szeptember 22.
A szálloda szép, tiszta, de kis hibákkal, például az élmény medence az ott tartózkodásunk 4 napja alatt, nem volt megfelelő hőfokú, langyos ,majdnem hideg volt a víz. A hirdetésben az szerepel, hogy a déli étkezésnél 10 % kedvezményt adnak, ha a szálloda éttermében fogyasztunk, csak azt nem...

2019. szeptember 18.
Alapvetően minden rendben volt, a szálloda adottságai kiválóak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias, viszont az étkezés minősége elmarad a megadott színvonaltó. Ez elsősorban a rendkívül leegyszerűsített és választékban és az ételek jellegtelenségében mutatkozott. Nagy kár, mert ez...

2019. szeptember 16.
Nagyon szép környezetben van a szálloda. A személyzet nagyon figyelmes , kedves. A szoba rendezett ,tiszta. Viszont az ágy matracai rendkívül puha és kényelmetlen. Ezenkívül , nagyon furcsa, hogy 5 további szobával volt közös az erkély. Mint általában egy wellness szállodában mindenhol, sajnos,...

Hotel Narád & Park, Mátraszentimre kiemelt csomagajánlatai
 - Senior pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 18.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-14 - 2021-01-31
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 17.793,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-10 - 2021-01-31
 - Napi árak (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 17.835,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-01-02 - 2021-01-31