Kétkerék Vendégház Mátraszentlászló

Kétkerék Vendégház  Mátraszentlászló
3235 Mátraszentlászló, Julianus barát u. 12.

Kétkerék Vendégház  Mátraszentlászló a térképen

Wellness csomagok Mátraszentlászló városában

Kétkerék Vendégház Mátraszentlászló vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el itt, a kis faházat kaptuk, ami nagyon tetszett, hangulatos volt, még az egérkaparászással együtt is:-) Szép a környék, el lehet menni túrázni pár km-es utakra, de ahogy észrevettem főleg bringásoknak jó a hely, a vendégháznál is lehet szervizelni a kerékpárokat.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 4.
Nagyon kedves vendéglátásban volt részünk. Szuper bringákat kaptunk és útbaigazítást is. Tisztaság uralkodott! (a házba belépés csak szobapapucsban :) ) A Mátra bebarangolásához kitűnő kiindulási pont! Este kellemes sétát lehetett tenni a faluban. Jól éreztük magunkat, legközelebb is ide megyünk,ha a Mátrát választjuk. A szauna épp nem üzemelt, ennyi volt csak a csalódás.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10.
Nagyon örültem, hogy végre egy olyan vendéglátóhelyre bukkantunk, ahol a játszótéren kívül még medence és trambulin is akadt. Ezenkívül jól hűtött is a helyiség kényelmes padokkal, terasszal, szép muskátlis ablakokkal. Háromágyas, otthonos, saját mosdóval és tusolóval ellátott szobákban helyezhettük magunkat kényelembe.

2013. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen lévő igényes kis vendégház, kedves tulajdonos fogadott. A szoba kényelmes, otthonos és szép, mindkét szinten 1-1 jól felszerelt konyhával. Én nem biciklivel érkeztem, de a vendégház kifejezetten a kerekezők igényeire specializálódott. Étkezés a 150 m-re lévő Vöröskő étteremben. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.24-ig

Szállodák Mátraszentlászló környékén
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger
Eger történelmi belvárosának legcsendesebb részén, zöld övezetben található Eger első...
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Napi árak

MátraszentlászlóX