monusz

monusz adatlapja

Regisztráció2013.06.30
Utoljára itt2015.08.11

Kiváló 2013. szeptember 17.egyedül járt itt
Végtelenül kedves család hangulatos kis vendéglője, ahol a finom, házias ízek mellett mindig kap a vendég egy kedves mosolyt és egy jó szót. A kiszolgálás udvarias és gyors, az étterem tiszta, és családias. Az ételek pedig nem csak látványra, de ízre is fantasztikusak. Ha a környéken járnak, nem szabad kihagyni!!!
Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre -
Kiváló 2013. szeptember 17.egyedül járt itt
Gyönyörű helyen lévő igényes kis vendégház, kedves tulajdonos fogadott. A szoba kényelmes, otthonos és szép, mindkét szinten 1-1 jól felszerelt konyhával. Én nem biciklivel érkeztem, de a vendégház kifejezetten a kerekezők igényeire specializálódott. Étkezés a 150 m-re lévő Vöröskő étteremben. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Felhasználó fényképei:
Kétkerék Vendégház Mátraszentlászló - Kétkerék Vendégház Mátraszentlászló - Kétkerék Vendégház Mátraszentlászló -
Kiváló 2015. augusztus 11. járt itt
Közel 15 év után tértem vissza Jósvafőre, hogy a fiamnak is megmutathassam milyen az igazi béke egy ezerarcú, gyönyörű helyen. A szálló besorolásához képest nagyon mutatós és kényelmes, otthonos hangulatú. Az itt élő- és dolgozó emberek pedig végtelenül kedvesek és segítőkészek.
Tengerszem Szálló Jósvafő - Tengerszem Szálló Jósvafő -