kapus
132028
Országjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat

kapus adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Burger-imádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2021.12.15

Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Július elején jártunk itt a Hámori tó mellett lévő kis hotelben. A hotel épülete és környezete szép,a kilátás a Hámori tóra és a környező hegyvonulatra csodálatos. A tó melletti úton is kellemes kirándulni,de akár csónakázásra is van lehetőség. A parkolás kicsit szűkös a hotel saját parkolójában(máshol viszont nem is nagyon lehet),de amit ki lehetett hozni belőle,azt kihozták.
2014. december 24.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttem el itt a párommal,kifejezetten pihenési szándékkal, a szálloda wellness részlegét 100%-ig kihasználva. Ezért is és a kedvező áru akciós csomag miatt választottuk ezt a szállodát. 4 csillag,jó ár,autópályán gyakorlatilag direkt elérhető,félpanzió,wellness. . . . . mi kellhet több a gondtalan pihenéshez?
Felhasználó fényképei:
Hotel Vital Zalakaros - Hotel Vital Zalakaros - Hotel Vital Zalakaros - Hotel Vital Zalakaros -
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Többször is voltam már ezen a helyen a családommal és utána nem véletlenül tértünk vissza. Legelőször csak a "nyakunkon maradt" üdülési csekket mentünk "elszórni". X. kerületi lakosként olyan helyet kerestünk ami közel van és elfogadják az utalványt,de mégsem egy kifőzde. Tökéletesen volt a választásunk.