Kövek történelme

Schlossberg templomrom MecseknádasdSchlossberg templomrom Mecseknádasd a térképen

Érdekes 2022. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. október 10.
Mecseknádasd, Pécsvárad és a környék történelme a legrégebbi nyomok közé tartoznak hazánk sokat átélt emlékei közül. Ez a templomrom jelenleg egy tanösvény része is, alig pár méterre a pécsi országúttól, érdemes rá időt szentelni. Mi, a barátaimmal, egy reggel jártuk be, az emelkedő nap fényében, bokáig gázolva a harmatban. Mindenkinek szívesen ajánlom a meglátogatását. nem kerül semmibe, csak gazdagít.
Schlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső képSchlossberg templomrom Mecseknádasd - EgyébSchlossberg templomrom Mecseknádasd - EgyébSchlossberg templomrom Mecseknádasd - Külső kép
Tókert Fogadó Nagymányok - Ajándék éjszaka 6=7
Ajándék éjszaka 6=7