Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd
7695 Mecseknádasd, Rékavölgyi út 28.

Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd a térképen

Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd értékelése:

1. helyezett a 8 mecseknádasdi szállás közül
111. helyezett Dél Dunántúlon - 515 szállás közül

Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd bemutatkozása

Távol a város zajától, nyugodt erdei környezetben gondoskodunk vendégeink pihenéséről és kikapcsolódásáról. 10 kétágyas szobával és 2 db 4 személyes lakosztállyal várjuk a többnapos pihenésre vágyókat a Duna-Dráva Nemzeti Park egyik gyöngyszemében, a Kelet-Mecsek Tájvédelmi Körzetben. Érintetlen természeti környezet, hangulatos ösvények, patakcsobogás jelent felüdülést testnek és léleknek, melyhez speciális nemzetiségi ételeket, szekszárdi borokat és a Brill Pálinkaház párlatait ajánljuk.

Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd képei

Szállások Mecseknádasd városában
Wellness csomagok Mecseknádasd városában

Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd vélemények

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Két hónappal érkezésünk előtt foglaltam le a szállást és kértem az egyik napra 7 órára a reggelit a másik nap 8-ra. Ez rendben is volt, finom is volt. A fura viszont az volt, hogy Húsvét vasárnap és hétfőn aludtunk itt. Azt viszont, hogy vacsorázni nem lehet csak oda érkezésünkkor tudtuk meg. A szállás választásakor pedig azért döntöttünk így, mert étterme is van a panziónak.

2014. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztálytalálkozót szerveztem ebben a gyönyörű völgyben. Ami itt fogadott Minket azt nem lehet semmihez sem hasonlítani,mert a kedvesség,tisztaság,korrektség olyan magas fokon található az Aranypatkóban,hogy az szinte hihetetlen. Az ár/érték olyan jó,hogy az 5 csillagos hotelek sem érik el azt a szintet,amit itt talál az ember.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 4.
Gyakran járunk ide,évek óta rendszeresen,visszatérő vendégek vagyunk. Családias a hangulat,kiváló konyha,gyönyörű,csendes környezet,igazi pihentető kikapcsolódást nyújt. Az utóbbi évben az egész panziót,a szobákat is teljesen felújították,izléses,szép lett minden helyiség. Lehetőség van lovaglásra,kocsizásra,túrázásra,kerékpázozásra,kirándulásra,aktív pihenésre.

Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.09.06. - 2022.05.13.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.

Szállodák Mecseknádasd környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

MecseknádasdX