Méhkeréki Román ortodox templom Méhkerék

városi Templom közül
Templom
Méhkeréki Román ortodox templom Méhkerék
Méhkeréki Román ortodox templom MéhkerékMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék

Méhkeréki Román ortodox templom Méhkerék bemutatkozása

Az eredeti templom az 1770-es években épült, majd 1836-38 között építették újjá téglából, de végleg 1849-re készült el. A templom mai formáját 1883-ban kapta. 1976 és 1991 között több renoválást is végeztek rajta, melynek során a hazai románság egyik legértékesebb belső ornamentikájú temploma lett a freskóknak köszönhetően.

Amália Apartman Gyula - Legjobb ár
Park Hotel Gyula - Pihentető napok
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Méhkeréki Román ortodox templom Méhkerék vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 704 városban járt márFelfedező - 2279 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43873 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. július 28.a párjával járt itt
Méhkerék lelkem idáig ismeretlen csücske. mindig lobogtatta a fantáziámat ez a magyarországi román falu, valaha elég aktívan néptáncoltam és a méhkeréki táncok mindig egy honi egzotikum volt nekem. Szóval, ide azért csak el kellett jutni.
Méhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - EgyébMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - EgyébMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - BelsőMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - EgyébMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - EgyébMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - EgyébMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - BelsőMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - BelsőMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - EgyébMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - EgyébMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - EgyébMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - BelsőMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - BelsőMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - BelsőMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - BelsőMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - BelsőMéhkeréki Román ortodox templom Méhkerék - Külső kép