9551 Mesteri, Fürdőtelep út 3

Wellness csomagok Mesteri városában

Rácz-Ponty Étterem Mesteri vélemények

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen járunk Mesteribe fürödni, és egyre gyakrabban ebédelünk a Rácz Ponty Étterembe, mivel a fürdő étterme az árakban éppúgy, mint a kiszolgálás minőségében sok kívánni valót hagy maga után! A Rácz Pontyba mindig kedvesen fogadnak bennünk, megfelelő gyors a kiszolgálás, és nagyon jó adag ételeket adnak, amit több esetben nem bírunk elfogyasztani!

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
Nekem nagyon tetszet a mamámal voltam és ott is aludtam az ágy nekem tetszet.A fürdö csodálatos .Ez az élmény leirhetetlan,elmondhatatlan !!!! Gyertek ! szoval gyertek sokan ! A(z) Arany galuska Isteni meg,megendedték hogy felvigyem a szobába az ételt.És amikor oda mentünk egyböl kitakaritoták a szobát . Mind össze nagyon olcson ! Megéri !

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 12.
Augusztusban "volt szerencsénk" két éjszakát eltölteni a Rácz-Ponty Étterem tetőterében található szálláshelyen. Borzasztó. A harmadik éjjelt már otthon töltöttük. A berendezése még csak hagyján (nyolcvanas évek eleje), ha tiszta lenne nem lenne gond. De kosz van mindenütt, a lépcsőházban, a szobában, a WC-ben, a fürdő katasztrófa.

Legnépszerűbb csomagok Mesteriben és környékén
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.29.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.01.02.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.105 - 39.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sport- és gyermekprogramokkal
2021.05.07. - 2021.12.22.

Szállodák Mesteri környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Mesteri
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
All inclusive pihenés

Rácz-Ponty Étterem MesteriX