Rézágyús ellenség

Rézágyús ellenség adatlapja

Regisztráció2017.11.12
Utoljára itt2019.12.23

Kiváló 2019. október 8.a párjával járt itt
Hévízi nyaralásunk során kerestünk olyan helyet, ahol élő zenés este van. A Magyar Csárda cigány zenéje miatt mentünk 2019. október 06-án oda. A vendéglátás kiváló volt, az ételek minősége, mennyisége kifogásolhatatlan volt, a pincérek udvariasok, előzékenyek voltak. A cigány zene azonban csapni való volt!
Kiváló 2018. július 1.családjával járt itt
Évek óta rendszeresen járunk Mesteribe fürödni, és egyre gyakrabban ebédelünk a Rácz Ponty Étterembe, mivel a fürdő étterme az árakban éppúgy, mint a kiszolgálás minőségében sok kívánni valót hagy maga után! A Rácz Pontyba mindig kedvesen fogadnak bennünk, megfelelő gyors a kiszolgálás, és nagyon jó adag ételeket adnak, amit több esetben nem bírunk elfogyasztani!
Felhasználó fényképei:
Rácz-Ponty Étterem Mesteri - Rácz-Ponty Étterem Mesteri - Rácz-Ponty Étterem Mesteri -
2019. március 9.a párjával járt itt
Többször jártunk már a vendéglőbe, a menük mindig finomak voltak, és nagy adagok, alig tudtuk elfogyasztani azt! Az árak elfogadhatóak, nem drágák! A szombat esti zenés táncos rendezvényen is jártunk már párszor, mindig jó hangulat volt, jó a zene, szívesen megyünk oda! Amikor mi ott voltunk, majdnem mindig telt házas rendezvény volt!