A szálloda szép kellemes a wellness részlege. Az étkezés jól szervezett ,a pincérek gyorsak,figyelmesek és még az is jó hogy a recepción lehet a fürdőbe karszalagot venni.
Érkezéskor az ember elégedetten tekint a szállodára, szép, elegáns megjelenésű. Aztán kiderül, mi nem mőködik, az önműködő ajtó, a sorompó, valamelyik szoba ajtaját is mindig szerelték, eső után a wellness-részlegben leomlott a mennyezeti vakolat. A szálloda welness részlege harmadakkora...
Nagyon kellemes szálloda, a szobánk tiszta és kényelmes volt. Az ellátás pazar, remek a fürdő, egyszóval nagyon jól éreztük magunkat. A városba busszal lehet eljutni, ahol érdemes megnézni a Matyó Múzeumot. Sok kis ajándékbolt van a közelben, egy kisebb élelmiszerbolt is. Az éjszakai nyugalmat...