Lostris: Magasabb színvonalra számítottunk, de a felszolgálók kedve... - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Magasabb színvonalra számítottunk, de a felszolgálók kedvessége kiemelkedő

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hotel sajnos nem nyerte el a tetszésünket. A recepció személyzetétől már érkezésünkkor sem kaptunk egy csepp mosolyt sem, de egész ottlétünk alatt sem változott ez semmit. A hotel elég elavult, ahhoz képest, hogy 4 csillagot kapott valaha. Az egész szálloda kárpitja koszos, kopott. A szobákban is, ráadásul a tapétán és a lámpán is hatalmas barnásvörös foltok voltak. A zuhanykabint nem lehetett behúzni, és egész éjjel csöpögés volt hallható a fürdőszobából. Az ételek változatosak, ellenben rettenetesen sósak. A liftre mindig sokat kellett várni, a mosdót pedig alig lehet megtalálni a folyosón. Egyedüli pozitívumként a felszolgáló személyzet kedvességét tudnám kiemelni, becsüljék meg Őket, mert ritkán találkozni ilyen hozzáállással a vendéglátásban.

Ennyire tetszett: Átlagos

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. március 16.
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha...

2019. március 15.
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.

2019. március 15.
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás.Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Pünkösd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10
 - November 1.
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03
 - Augusztus 20.    (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20