jogi lépviselő: Kellemes kikapcsolódás, pihenés a Holtel Belneoban! - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Kellemes kikapcsolódás, pihenés a Holtel Belneoban!

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hotel szolgáltatása, rendkívül megnyerő volt. A wellnes részleg reggeli 7 órai nyitása maximális megfelelő. A nyitáskor, valamennyi wellnes élmény működik, megfeleő hőmérséklettel, és szolgáltatással. A szauna felöntések, plusz szolgáltatás fizetése mellett rendkívül korrekt módon történt. A szállodában, a fekhely okozott némi problémát, a viszonylagosan puha ágybetét. Az étkezések minősége hibátlan.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni jogi lépviselő felhasználót?    Igen

2018. december 20. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza jogi lépviselő értékelésére:
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Nagy örömmel fogadtuk, hogy összességében elégedett volt kollégáinkkal és szolgáltatásainkkal egyaránt. Szeretettel visszavárjuk Önt és bízunk benne, hogy hasonlóan kellemes emlékekkel fog távozni! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. március 16.
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha...

2019. március 15.
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.

2019. március 15.
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás.Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Pünkösd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10
 - November 1.
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03
 - Augusztus 20.    (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20